2018-12-10; 18:25 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės sporto bendruomenė Kūno kultūros ir sporto dieną paminėjo kitaip!

Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus darbuotojai spalio 5 d. kvietė visus prijaučiančius sportui Kūno kultūros ir sporto dieną „kitaip“. Šiais metais Marijampolės sporto bendruomenės atstovai buvo pakviesti į interaktyvią pažintinę ekskursiją po žymiausius turistinius Marijampolės objektus. Ekskursijos metu buvo pristatyta ir šių metų Marijampolės TIC nauj...iena - audiogido paslauga, kurią mielai išbandė visi renginio dalyviai. Kadangi aktyvus turizmas yra viena iš sportinių veiklų, sporto įstaigų atstovai ne tik noriai dalyvavo ekskursijoje, bet ir diskutavo apie galimybę į tokią veiklą įtraukti savo kolegas ar net svečius atvykstančius iš užsienio į Marijampolę.
Ekskursijos dalyviai per 2 valandas įveikė 6 km distanciją pėsčiomis, kurios maršrutas driekėsi nuo J. Basanavičiaus aikštės, pro Kačių kiemelį, Vytauto didžiojo paminklą miesto sodo parke, paminklą cukriniam runkeliui, prezidento Kazio Griniaus memorialinį muziejų, Šv. arkangelo Mykolo baziliką iki Poezijos parko.
Į kvietimą atsiliepė bei renginyje dalyvavo ir po jo įspūdžiais dalijosi Lengvosios atletikos sporto klubo pirmininkas Darius Kemeraitis, Žaidimų sporto mokyklos direktorius Andrius Kardišauskas, Ligita Kinkevičienė, Ramunė Andriušienė, Andrius Vasiliauskas, Sporto mokyklos direktorius Rimas Vitkus, Futbolo centro direktorius Giedrius Vitkus, Sporto centro „Sūduva“ direktoriaus pavaduotoja Zinaida Grinevičienė, Rimutė Šolienė, Janina Severinienė, Giedrius Kuncevičius, Regina Bindokienė, Paulius Bieliūnas, regiono neįgaliųjų sporto ir sveikatingumo klubo „Šešupėlė“ pirmininkas Juozas Abramavičius.
Sporto bendruomenės atstovai ne tik susipažino su atsinaujinusia miesto turizmo infrastruktūra, bet ir džiaugėsi galimybe pabendrauti su kolegomis neformalioje aplinkoje.

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra