2020-05-31; 3:59 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės sporto centro „Sūduva“ informacija

BOKSAS

Š. m. vasario 13–15 dienomis Kaune vyko Lietuvos didžiųjų miestų suaugusiųjų ir jaunimo bokso čempionatas. Jaunimo amžiaus grupėje pirmąsias vietas iškovojo Reda Judickaitė (57 kg), Gabrielius Mačiulis (49 kg) ir Ignas Liaudanskis (52 kg), o Auksė Chvedukaitė (51 kg) tarp merginų buvo trečia. Tarp suaugusiųjų pirmąsias vietas iškovojo Sandra Strimaitytė (54 kg) ir Deimantas Baravykas (52 kg), antra buvo Karolina Petruškevičiūtė (51 kg), o Aurimas Palšys (56 kg) ir Armandas Kavaliauskas (81 kg) laimėjo trečiąsias vietas. Sportininkus treniruoja Viktoras Grinevičius ir Kazimieras Daknys.

SUNKIOJI ATLETIKA

Vasario 14 dieną Marijampolės sporto centre „Sūduva“ vyko sunkiosios atletikos turnyras, skirtas Valstybės atkūrimo dienai paminėti. Šiais metais turnyre dalyvavo gausus būrys sportininkų iš Alytaus, Anykščių, Telšių, Rokiškio, Panevėžio. Turnyre puikiai sekėsi SC „Sūduva“ auklėtiniams. Savo amžiaus grupėse absoliučiais turnyro nugalėtojais tapo trenerio Alvydo Kirkliausko auklėtiniai Žilvinas Žilinskas ir Airidas Kmieliauskas. Tarp mažųjų sportininkų nugalėtojų vardus iškovojo Rasvydas Asijavičius (38 kg) ir Aristėjas Arbačiauskas (42 kg), antrąsias vietas laimėjo Kornelijus Stanevičius (30 kg) ir Vytautas Kunigonis (38 kg), treniruojami A.Kirkliausko, ir Giedriaus Kuncevičiaus auklėtinis Eimantas Sinkevičius (58 kg). Jonas Kyliokas, treniruojamas Jono Janulevičiaus, tarp sportininkų, sveriančių 70 kg, buvo trečias. Per varžybų atidarymą Marijampolės sunkiaatlečiai pasveikino sporto klubo „Suvalkijos ąžuolas“ garbės pirmininką Viktorą Kemeraitį su 80-uoju gimtadieniu.