2019-12-15; 18:19 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės TAU pradėjo naujus mokslo metus

Prieš 15 metų įsteigtas Trečiojo amžiaus universitetas (TAU), kurio užsiėmimus šiemet lankys 775 studentai senjorai, pradėjo naujus mokslo metus.
Marijampoles TAU įkūrėją ir vadovę Onutę Sakalauskienę bei universiteto studentų senjorų bendruomenę sveikino Marijampolės meras Povilas Isoda.
„Džiaugiuosi susibūrusia, stipria, aktyvia, žinių ir tobulėjimo nuolat siekiančia bendruomene, kurią lydi didžiulis noras mokytis, lankytis renginiuose, susitikti su įdomiais žmonėmis, keliauti, bendrauti ir džiaugsmingai mėgautis gyvenimo akimirkomis“, – sakė meras, linkėdamas sveikatos, entuziazmo prasmingai leisti laisvalaikį ir būti pavyzdžiu jauniems.

Susirinkusius į mokslo metų pradžią taip pat pasveikino Savivaldybės tarybos nariai Albinas Mitrulevičius ir Edmundas Razvickas, kuris perdavė ir LR Seimo nario Dainiaus Gaižausko linkėjmus, TAU universiteto moterų ansamblis, vaikų lopšelio-darželio „Rūta" auklėtiniai, „Ryto“ pagrindinės mokyklos berniukų choras, Meno mokyklos šokėjos ir kiti svečiai.

Mintimis apie TAU svarbą ir reikšmę senjoro gyvenime dalinosi universiteto studentė Jūratė Austrevičienė, gražia bendryste ir pakylėta nuotaika džiaugėsi savivaldybės mero pavaduotojai Artūras Visockis ir Paulius Marozas, mero patarėja Agnė Pavelčikienė, Tarybos nariai Irena Lunskienė, Alvydas Kirkliauskas ir Sigitas Valančius.

Po sveikinimų ir nuoširdumo kupinos oficialios dalies, kurioje dalyvavo gausus būrys svečių, susirinkusiesiems kerinčios tango muzikos koncertą dovanojo ansamblis „Tango Argentino"

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Daugiau nuotraukų rasite: https://www.facebook.com/pg/marijampolessavivaldybe/photos/?ref=page_internal

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra