2020-05-27; 15:58 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės viešosios erdvės puošiasi pavasariniais žiedais!

Artėjant gražiausioms pavasarinėms šventėms ir įsibėgėjant pavasariui, pradedamas puošti miestas. J. Basanavičiaus aikštės gėlynai ir vazonai jau apsodinti nuostabiai žydinčiais našlaičių ir kitų pavasarinių gėlių sodinukais.

Gėlių sodinimo darbus atlieka UAB „Kelranga“ apželdinimo specialistės, kurios jau pradėjo puošti miestą: jau sodinamos naujos gėlynų kompozicijos centrinėje miesto dalyje, o vėliau bus sodinamos ir Poezijos bei Vytauto parkuose, skveruose, gatvių prieigose.

Šiais metais miesto viešosios erdvės pasipuoš net 76 skirtingų rūšių gėlėmis, išaugintomis Marijampolės savivaldybės gėlininkų. Balandžio 10 d. pasirašyta sutartis su Aido Jasiulevičiaus ūkiu dėl vienmečių ir daugiamečių gėlių sodinukų pirkimo miesto puošimui. Iš A. Jasiulevičiaus šiltnamių Dielinės kaime Šunskų seniūnijoje žydinčiam miesto grožiui sukurti atkeliaus apie 23 tūkstančiai gėlių sodinukų. Jie bus sodinami įprastuose gėlynuose, kompozicijose bei vazose. Šiems metams žydinčio miesto gėlynų kompozicijų bei kitų žydinčių puošybos elementų sukūrimui ir želdinių priežiūros darbams skirta apie 20 tūkst. eurų suma.

Savivaldybės administracija kviečia kartu puošti savo nuostabiai žalią miestą įvairiaspalviais žiedais, kad jis taptų dar labiau žydintis, išskirtinių gėlynų miestas. Gerbkime, saugokime ir grožėkimės spalvingais gėlynais, kurie artimiausiu metų papuoš miesto viešąsias erdves.

Džiaukimės ir didžiuokimės savo žydinčiu miestu!

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra