2020-04-10; 6:22 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampoliečiai tęsia kovas MKML

D. RINKŪNO TRAUKIAMA „SANGRŪDA-DANKES TRANS“ IŠLIKO NEPRALAIMĖJUSI – ĮVEIKTAS „KAPČIAMIESTIS“

Ketvirtąją pergalę iš tiek pat galimų iškovojo „Sangrūda-DanKes Trans“, kuri rezultatu 125:109 nugalėjo „Kapčiamiestį“ kuriam tai buvo 3-ioji nesėkmė per 5 rungtynes.

Susirinkę žiūrovai jau nuo pat pirmųjų akimirkų neturėjo nuobodžiauti nes abi komandos vien per pirmąsias dešimt minučių įmetė net 73 taškus, o po pirmojo kėlinio rezultatu 40:33 pirmavo „Sangrūda-DanKes Trans“.

Antrajame kėlinyje abi ekipos daugiau dėmesio skyrė gynybai bei rezultatyvumas šiek tiek sumažėjo. Įpusėjus antrajam kėlinukui sangrūdiečiai išsiveržė į priekį dviženklius skirtumu – 55:41, o įpusėjus rungtynėms vis dar pirmavo 64:52.

Prieš lemiamą ketvirtį ekipas vis dar skyrė dviženklis skirtumas 93:83, tačiau intriga vis dar buvo gyva. Sužaidus dvi minutes skirtumas ištirpo iki penkių taškų – 97:92. Vis dėl to tada „Sangrūda-DanKes Trans“ spurtavo 15:2 ir nutolo – 112:94. Kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo lemiamas smūgis „Kapčiamiesčiui“ , kuris nusileido savo varžovams rezultatu 109:125.

Karolis Birgelis („Sangrūda-DanKes Trans“): „Sunkios buvo varžybos prieš tikrai stiprų varžovą. Tikėjomės ne tokių sunkių varžybų, buvom ne stipriausios sudėties, bet smagu ,kad pavyko iškovoti pergalę. „Kapčiamiestis“ tikrai gera komanda, gerai sukomplektuota ir manau tikrai verta finalinio ketverto.“

Edvinas Vaina („Kapčiamiestis“): „Į varžybas susirinkom beveik pilnos sudėties, žinojom, kad žaisim prieš vieną iš stipriausiu komandų. Viskas sekėsi gan neblogai, vyko labai greitas žaidimas, gal kiek neišsileidom savo metikų, galėjom daugiau išsimest tritaškių. Žinojom, kad varžovai žaidžia 5-6 žaidėjais, galvojom kiek užbėgsim, gal pavargs, bet planas nepavyko, sveikinu varžovus su pergale, o mes bandysim toliau laimėt ir turnyrinėj lentelėj išlikt kuo aukščiau.“

„IŠVIEN“ ANTROJE MAČO DALYJE PALAUŽĖ „GRAŽIŠKIUS“ IR UŽBAIGĖ ANTROJO ETAPO KOVAS BE PRALAIMĖJIMŲ

„Išvien“ komanda rezultatu 107:79 iškovojo penktąją pergalę „B divizione“ įveikdami „Gražiškius“. „Išvien“ nepatyrė nė vieno pralaimėjimo, o pirmoji vieta turnyrinėje lentelėje garantuoja „Išvien“ komandai tiesioginį kelialapį į „B diviziono“ pusfinalį. Gražiškiai dar turi šansų užimti antrąją vietą grupėje bei taip pat iškovoti antrąjį tiesioginį kelialapį į „Pusfinalį“.

„Išvien“ sėkmingiau pradėjo rungtynes ir sužaidus dvi su puse minutės pirmavo 14:5. Visgi, „Gražiškiai“ priartėjo 13:14. „Išvien“ varžovams neleido perimti iniciatyvos ir įpusėjo kėlinukui dar kartą atitrūko – 21:13. Per likusią kėlinuko dalį skirtumas tarp komandų pakito nežymiai, o po pirmojo kėlinuko išvien pirmavo 26:17.

Viskas apsivertė antrajame kėlinyje, kai „Gražiškiai“ ėmė mažinti atsilikimą. Nors pradžioje „Išvien“ padidino savo pranašumą iki dviženklio (29:18), tačiau tada „Gražiškiai“ ėmė artėti, o iki didžiosios pertraukos likus žaisti 3 minutes rezultatas tapo lygus – 36:36, o įpusėjus rungtynėms taip pat vyravo lygybė – 41:41.

Po didžiosios pertraukos „Išvien“ grįžo itin susikoncentravusi ir įpusėjus susitikimui buvo susigrąžinusi dviženklį pranašumą – 56:46. Negana to, skirtumas tarp ekipų tik dar labiau augo – iki trečiojo kėlinio likus žaisit pusantros minutės ekipas skyrė jau 23 taškai – 73:50.

ketvirtasis rungtynių kėlinys buvo tik formalumas, per kurį „Išvien“ išlaikė savo persvarą ir baigė „B diviziono“ reguliariojo sezono kovas be pralaimėjimų.

Giedrius Miliauskas („Gražiškiai“): „Į pačias rungtynes atėjome nekaip nusiteikę, Mantas Šmigelskas žaidė su trauma. Kaip ir dažniausiai,bandėm gelbėtis tritaškiais,bet taip ir nesugebėjom prisitaikyt, to pasekoje varžovai baudė greitomis atakomis. Dabar nusiteikę ateities dvikovoms ir labai norėtume dar kartą sužaist su „Išvien“. Būtų gerai, kad tai būtų finale.“

 

MKML informacija

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra