2020-05-26; 6:32 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Neįgaliųjų draugijos nariai susibūrė šventinei popietei

Trijų Karalių šventės dieną Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijos nariai rinkosi į šventinę naujų metų pradžios popietę.

Šventę pradėjusi draugijos pirmininkė Lina Ežerinskienė pasidžiaugė aktyvia organizacijos veikla praėjusias metais ir dėkojo visiems, gausiai susirinkusiems į renginį, bei linkėjo gyventi branginant kiekvieną dieną, stengtis džiaugtis galimybe būti kartu ir bendruose darbuose, ir šventėse.

Savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis sakė, kad visada malonu ateiti į draugijos organizuojamus renginius, pamatyti draugijos narių veiklos rezultatus bei pasidžiaugti kartu su didžiuliu būriu žmonių, kurie nuoširdžiai dirba kartu, yra labai aktyvūs ir nuolat dalyvauja įvairiuose projektuose.

„Būkit ir toliau tokie aktyvūs, norintys susiburti, kartu leisti laiką, kurti, bendrauti ir džiaugtis gyvenimu, o savivaldybė visada pasistengs prisidėti prie jūsų vykdomų projektų. Tegul jus lydi gera nuotaika ir nuoširdi bendrystė“,– linkėjo mero pavaduotojas sveikindamas draugiją ir įteikdamas pirmininkei dovanėlę.

Pasveikinti ir pabūti kartu atėjo Savivaldybės tarybos Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas, administracijos Socialinių paslaugų skyriaus vyriausioji specialistė Aušra Parulienė, kurie visiems linkėjo sveikatos, džiaugsmo, mokėjimo džiaugtis ir kasdienybe, ir šventėmis.

Marijampolės savivaldybės neįgaliųjų draugijoje šiuo metu yra 200 narių, kurie turi įvairių pomėgių. Šventinėje popietėje skambėjo ir pačių draugijos narių sukurtos eilės, dainos ir muzikiniai sveikinimai, kuriuos dovanojo ansamblis „Aistuva“.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra