2019-12-06; 12:50 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Palankesnės sąlygos smulkiam ir vidutiniam verslui

Šį mėnesį pakeisti iki šiol galioję Marijampolės savivaldybės smulkaus ir vidutinio verslo rėmimo fondo nuostatai. Naujoji tvarka labiau atitinka verslo poreikius ir ženkliau prisidės prie verslo plėtros skatinimo. Rėmimo fondas yra skirtas Marijampolės savivaldybės ekonomikos plėtros skatinimui, teikiant finansinę paramą smulkiam ir vidutiniam verslui.

Verslininkai, kurie savo veiklą vykdo Marijampolės savivaldybės teritorijoje, į fondą gali kreiptis dėl įmonės steigimo, rinkodaros priemonių formavimo, internetinės svetainės sukūrimo, dalyvavimo parodose, įmonės darbuotojų mokymo, verslo planų rengimo, paraiškų paramai iš ES ar kitų fondų gauti, teritorinio planavimo dokumentų ir techninių projektų rengimo, nekilnojamo turto nuomos, įrangos įsigijimo, įdarbintų nepilnamečių asmenų socialinio draudimo ir sveikatos draudimo išlaidų bei dalies paskolos palūkanų padengimo.

Naujuose Rėmimo fondo nuostatuose atsisakyta reikalavimo, kad įmonė būtų registruota Marijampolės savivaldybėje. Įmonė gali būti registruota bet kuriame Lietuvos mieste, tačiau veiklą privalo vykdyti Marijampolėje. Padidintos sumos beveik visoms paramos formoms, supaprastinta būtinų pateikti dokumentų tvarka bei įvesta nauja paramos forma – galimybė gauti paramą padengti dalį įmonėje įdarbintų nepilnamečių asmenų socialinio ir sveikatos draudimo išlaidų.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra