2019-11-22; 22:38 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Paskutinis skambutis nuaidėjo Želsvoje

Kaip ir kiekvienais metais, šiuo metu, visoje Lietuvoje abiturientams skamba paskutinis skambutis. Šiandien, jis nuskambėjo ir Marijampolės sav. Želsvos pagrindinėje mokykloje.

10-okus į naują gyvenimo etapą lydėjo mokytojų, svečių, artimųjų sveikinimai. Pradinukai sulaukė padrąsinančių žodžių, žengiant jau į 5-ąją klasę. Sveikinimo žodžius pirmiausiai tarė mokyklos direktorė Lina Kvederevičienė, kuri džiaugėsi mokinių pasiekimais ir linkėjo geriausios kloties ateityje. Savivaldybės administracijos direktorius Karolis Podolskis, padrąsino siekti užsibrėžtų tikslų ir pasidžiaugti prasidėjusia vasara ir mokiniams, ir mokytojams. Daugiau džiugų žodžių bendruomenei tarė Liudvinavo seniūnijos seniūnė bei bendruomenių pirmininkai.

Salėje aidėjo muzikos akordai, kurios į nuostabius kūrinius sudėjo Želsvos pagrindinės mokyklos muzikos mokytojas Bronius Kaubrys. Pasirodė instrumentinis bei vokalinis ansambliai, kurie susirinkusiems atliko muzikinius kūrinius.

Padėkos raštais ir diplomais buvo apdovanoti geriausiai besimokantys mokiniai ir aktyviausi konkursų dalyviai, prizininkai. Mokyklos direktorė taip pat įteikė tradicines gerumo spindulio statulėles, labiausiai nusipelniusiems ir pasižymėjusiems mokyklos bendruomenės nariams.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra