2019-10-20; 4:26 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Piliečiai vangiai, tačiau teigiamai vertina aptarnavimo kokybę Marijampolės savivaldybės administracijoje

Marijampolės savivaldybės administracija nuolat atlieka piliečių apklausas, kurių metu tiriama gyventojų nuomonė apie aptarnavimo kokybę institucijoje. Savivaldybės administracijos iniciatyva aiškinamasi, kaip įvairios visuomenės grupės vertina Marijampolės savivaldybės administracijos teikiamas administracines paslaugas. Iš jos rezultatų galima spręsti, ar savivaldybės gyventojai pakankamai gerai vertina savivaldybės administracijos veiklą. Anot Marijampolės savivaldybės administracijos Bendrųjų reikalų skyriaus vedėjos Vilijos Vainalavičienės, gaila, kad respondentų aktyvumas nedidelis. 2018 m. anketą peržiūrėjo 3312 asmenų, tačiau užpildė tik 48; teikiamas paslaugas įvertino tik 23 respondentai. Daryti išvadas yra sunku. Palyginti su ankstesnių metų rezultatais, 2019 m. matomas nors nedidelis, tačiau teigiamas, tiek gyventojų aktyvumo, tiek aptarnavimo pokytis. Savivaldybės administracijai yra labai svarbi gyventojų nuomonė, nes tikslas yra vienas – sužinoti taisytinas vietas, nekartoti tų pačių klaidų ateityje, ieškoti naujų efektyvesnių aptarnavimo viešajame sektoriuje formų ir siekti aukštesnių kokybės rodiklių.

Daugiau kaip pusė respondentų dėl paslaugų kreipėsi keletą kartų, du trečdaliai jų pakankamai informuoti apie administracijos darbo laiką ir jis juos tenkina. Aptarnavusio darbuotojo mandagumą ir paslaugumą blogai įvertino tik 9,6 proc. respondentų. Gyventojų nuomone, gerokai sumažėjo administracijos darbuotojų užuominų, kad už palankų klausimo sprendimą ar paslaugos suteikimą gyventojas turėtų atsidėkoti.

Džiugu, kad gyventojai ne tik atsako į pateiktus anketos klausimus, bet ir išsako savo pastabas dėl konkrečių darbuotojų, tiek gerai aptarnavusių, tiek netinkamai teikusių paslaugas. Siekiant patenkinti visuomenės lūkesčius, būtina sąlyga užtikrinti lygiavertę komunikaciją tarp tarnautojo ir piliečio.

Savivaldybės administracija laukia gyventojų nuomonės dėl aptarnavimo. Anketą galite rasti čia: https://apklausa.lt/f/marijampoles-savivaldybes-administracijos-asmenu-aptarnavimo-vertinimas-2019-sldjv78/answers/new.fullpage

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Veiklos sritys

Visos veiklos sritys