2020-05-31; 3:56 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Prasidėjo pasėlių deklaravimas

Informuojame, kad nuo balandžio 20 d., prasidėjo nuotolinis 2020 metų žemės ūkio naudmenų ir kitų plotų deklaravimas, kuris truks iki gegužės 3 d.

Nuo gegužės 4 d. bus pradedamas įprastas deklaravimas su fiziniais apsilankymais, kuris tęsis iki birželio 22 d

Pavėlavus pateikti, paraiškos bus priimamos nuo birželio 23 d. iki liepos 17 d., tačiau už kiekvieną pavėluotą darbo dieną paramos suma mažinama 1 proc.

Atkreipiame dėmesį, kad nuo balandžio 20 d. iki gegužės 3 d. pareiškėjai paraiškas teikia tik nuotoliniu būdu jungiantis prie Paraiškos priėmimo informacinės sistemos. Reikės pasirinkti vieną iš būdų, kuriuo galima patvirtinti savo tapatybę, taip pat užpildyti ir patvirtinti paraiškos elektroninę formą. Paraiškos turės būti patvirtintos Paraiškų priėmimo informacinėje sistemoje (PPIS) https://paseliai.vic.lt.

Apie informacinės sistemos naujoves: https://www.vic.lt/blog/2020/04/17/2020-m-zemes-ukio-naudmenu-ir-kitu-plotu-deklaravimas/

Primename, kad siekiant stiprinti žemdirbių savivaldą, pasėlių ir kitų žemės ūkio naudmenų deklaravimo metu pareiškėjai galės savanoriškai pasirinkti, ar skirti dalį lėšų (1 Eur/ha) nuo jiems priskaičiuotos ir reikalavimus atitinkančios pagrindinių tiesioginių išmokų sumos žemdirbius vienijančioms ir jų interesams atstovaujančioms organizacijoms.

Pareiškėjai žemės ūkio naudmenas ir kitus plotus gali deklaruoti nuo 2020m. balandžio 20 d. iki gegužės 3 d. tik nuotoliniu būdu. Jungiantis prie Paraiškos priėmimo informacinės sistemos reikės pasirinkti vieną iš būdų, kuriuo galima patvirtinti savo tapatybę, taip pat užpildyti ir patvirtinti paraiškos elektroninę formą.

Daugiau informacijos galima rasti šiose nuorodose:

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/69003be079a111eab005936df725feed

https://www.e-tar.lt/portal/lt/legalAct/91c975907b0a11eab005936df725feed

 

Parengta pagal Žemės ūkio ministerijos informaciją
Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra