2019-08-25; 10:19 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Puskelnių kaimas taps dar patrauklesnis gyventi!

Marijampolės savivaldybės administracija baigia sėkmingai įgyvendinti ES projektą „Puskelnių kaimo viešosios infrastruktūros sutvarkymas“. Jo metu beveik baigtos tvarkyti ir asfaltuoti trys gatvės: Taikos g., Draugystės g. ir Sodų g. atkarpa.

Svarbių gatvių sutvarkymas kuria patrauklesnę aplinką čia gyvenantiems žmonėms. Puskelnių kaimas yra viena iš vietovių, kurioje noriai kuriasi jaunos šeimos. Tikimasi, kad patogi susisiekimo infrastruktūra dar labiau padidins šios vietos patrauklumą ir besikuriančių gyventojų skaičių.

Taip pat netoli automagistralės „Via Baltica“ esančio Puskelnių kaimo gatvės neretai tampa išsigelbėjimu įvykus autoįvykiui ir susidarius spūsčiai automagistralėje.

Gatvių tvarkymas sukėlė tam tikrų nepatogumų gyventojams: buvo ribojamas eismas, nes buvo įrengiami nauji gatvių pagrindai. Be to, pasikeitus gatvių aukščiams iškilo nepatogumų dėl įvažiavimo į kiemus. Visos atsiradusios gyventojams problemos yra geranoriškai sprendžiamos: bus asfaltuojami nuožulnūs įvažiavimai į kiemus ir įrengtos pralaidos ten, kur norėjo gyventojai.

„Kiekvienas įgyvendinamas projektas pirmiausiai yra skirtas žmonėms. Tačiau nereikia pamiršti, kad projektai rengiami laikantis nustatytų reikalavimų. Kartais gyventojams atrodo, kad vienas ar kitas sprendinys yra netinkamas ar taisytinas. Kiek tai daryti leidžia teisės aktai, mes atsižvelgiame į gyventojų pastabas ir stengiamės pataisyti, patobulinti ar pakeisti sprendinius. Geranoriškumas, abipusis supratimas ir įsiklausymas į gyventojų problemas yra vienas iš pagrindinių Marijampolės savivaldybės administracijos darbo principų“, - paklaustas apie projektų įgyvendinimo subtilybes situaciją apibendrino Administracijos direktoriaus pavaduotojas Valdas Tumelis.

Bendra projekto vertė – 245.452.38 Eur. Europos struktūrinių fondų parama sudaro 80 proc., likusi dalis skiriama iš Marijampolės savivaldybės biudžeto.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Veiklos sritys

Visos veiklos sritys