2020-01-20; 10:44 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Sasnavos ambulatorija švenčia 40 metų veiklos jubiliejų

Gruodžio 5 d. Sasnavos ambulatorija pakvietė į šventinę popietę, skirtą paminėti šios įstaigos 40 metų veiklos jubiliejų. Renginyje dalyvavo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis, Tarybos narys Alvydas Kirkliauskas, Marijampolės savivaldybės administracijos Sveikatos priežiūros skyriaus vedėja Inga Bagdanavičienė taip pat buvę įstaigos darbuotojai ir Sasnavos miestelio gyventojai.

„Manau, kad sveikatos priežiūros specialistai turėtų būti kuo arčiau žmogaus, ką jūs ir darote. Sasnavos gyventojai turėtų jaustis dėkingi jums, kad gali gauti kokybiškas paslaugas čia pat, vietoje. Linkiu kolektyvui nepristigti ryžto, taip pat būti sveikiems, kad ir toliau sėkmingai padėtumėte miestelio gyventojams. Ačiū už jūsų pastangas, smagu, kad savivaldybė taip pat gali prisidėti gerinant jūsų veiklą.“, – sveikindamas Sasnavos ambulatorijos kolektyvą sakė A. Visockis.

Apžvelgdama visą Sasnavos ambulatorijos 40 metų veiklą, buvusi ilgametė vadovė Onutė Parplėnienė papasakojo, kad tik pradėjus dirbti teko rūpintis statybos darbais, vėliau ieškoti finansavimo šaltinių atnaujinant patalpas ir gydymo įrangą. O. Parplėnienė dėkojo įstaigos darbuotojams ir džiaugėsi atjaunėjusiu kolektyvu.

Dabartinė UAB „Sasnavos ambulatorija“ direktorė Virginija Bulotienė dėkojo už Marijampolės savivaldybės paramą tvarkant ir prižiūrint privažiavimo kelius ir kitą infrastruktūrą. Atsidėkodama direktorė įteikė padėkas darbuotojams ir įstaigos rėmėjams.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra