2019-03-20; 9:40 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Savivaldybė kviečia kurti ir atnaujinti daugiabučių namų žaliąsias erdves!

Marijampolės savivaldybės administracija kviečia Marijampolės miesto daugiabučių namų savininkų bendrijas ir daugiabučių namų administratorius puošti savo aplinką medeliais bei krūmais ir teikti paraiškas daugiabučių namų teritorijų apželdinimui.

Savivaldybės administracija nori prisidėti prie daugiabučių namų žaliųjų erdvių kūrimo ir atnaujinimo. Siekiama apželdinti daugiabučių namų teritorijas vietinėmis medžių ir krūmų rūšimis, suderinant spygliuočių ir lapuočių medžių rūšis, kad ir šiltuoju, ir šaltuoju metų laiku daugiabučių namų teritorijos būtų kuo žalesnės.

Norintiems plėsti ar atnaujinti žaliąsias erdves ir pasirengusiems želdinių kūrimo ar želdinių pertvarkymo projektą Savivaldybės administracija teiks dalinį finansavimą skirdama želdinius.

Daugiabučių namų bendrijos, kurių teritorijose yra mažai žaliųjų plotų ir nėra tikslinga sodinti medžius ar krūmus, kurie ateityje trukdytų eksploatuoti pastatus ar inžinerinius tinklus, siūloma projekte numatyti žemaūges medžių ir krūmų rūšis.

Želdinių projekte turi būti aprašomi želdyno kūrimo ir (arba) tvarkymo darbai, jų atlikimo eilės tvarka, nurodoma apželdinimo darbų sąmatinė vertė, medžių, krūmų rūšys, išvardijami numatomi darbai įkūrus želdyną.

Pildyti ir teikti paraiškas galite Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriuje (J. Basanavičiaus a. 1, 408 kab.) iki š.m. balandžio 10 dienos. Informacija teikiama telefonais: (8 343) 90 013, 8 686 11258

Tikimės, jog daugiabučių namų bendrijos ir administratoriai aktyviai teiks paraiškas kartu su projektais ir Marijampolės miesto daugiabučių namų teritorijos jau šį pavasarį dar labiau sužaliuos ir džiugins ne tik gyventojus, bet ir miesto svečius.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra