2020-02-18; 11:36 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Savivaldybės meras pasveikino Konstitucijos egzamino nugalėtoją

Šiandien savivaldybės meras Povilas Isoda su pergale Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine pasveikino Eveliną Mincevičiūtę, kuri už puikiai parodytas teisines žinias buvo išrinkta pirmąja nugalėtoja tarp piliečių, dalyvavusių egzamine.

„Džiaugiuosi ir didžiuojuosi, kad tarp šių metų Konstitucijos egzamino 32 nugalėtojų galime sveikinti mūsų savivaldybės atstovę, kurį jau trečią kartą pripažinta geriausiai išmananti apie dabartinę ir ankstesnes Lietuvos Konstitucijas, vykusius rinkimus, referendumus bei kitus valstybės ir žmonių gyvenime svarbius teisinius aspektus. Tai rodo pilietišką požiūrį į pagrindinius teisinius dokumentus, nuolatinį domėjimąsi, todėl linkiu ir ateityje siekti žinių, o savo teisinių žinių išmanymą pritaikyti praktiniame gyvenime ar darbinėje veikloje“, – sveikindamas nugalėtoją, sakė savivaldybės vadovas P. Isoda, kuris ir pats yra ne kartą dalyvavęs Lietuvos Respublikos Konstitucijos egzamine.

Evelina Mincevičiūtė Konstitucijos egzamine dalyvavo jau 10-ą kartą ir, kaip ir 2013 bei 2018 metais, vėl pateko tarp geriausiai teisines žinias pademonstravusių dalyvių iš 30 tūkst. panorusiųjų dalyvauti egzamine.

Konstitucijos egzamino nugalėtoja E. Mincevičiūtė, kartu su kitais 29, geriausiai išlaikiusiais egzaminą, spalio 28 d. buvo pagerbta ir Prezidentūroje. Konstitucijos egzamino nugalėtojus pasveikino egzamino globėjas Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, kuris geriausiai pasirodžiusiems įteikė pasirašytas padėkas ir knygas.

Konstitucijos egzamino  laimėtoja E. Mincevičiūtė taip pat buvo apdovanota jau 13-tą kartą vykusio Konstitucijos egzamino organizatoriaus (Teisingumo ministerijos) dovana - planšete bei specialiu  nugalėtojos prizu.

Per daugiau nei dešimtmetį susiformavusios Konstitucijos egzamino tradicijos sudomina vis daugiau jaunesniosios kartos asmenų ir padeda ugdyti aktyvius bei pilietiškus žmones. Džiugu, kad tarp jų ir išmanantys, politiškai išprusę marijampoliečiai.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius


 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra