2020-05-31; 3:11 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Šeimos dieną apie trigubą marijampoliečių džiaugsmą

Įsimintiną datą, vasario 16 dieną, mažųjų marijampoliečių gretas papildė trynukai. Rytoj bus lygiai trys mėnesiai, kaip Herkus, Adas ir Meida džiaugsmu pripildė Raguckų šeimos namus. „Džiaugsmas atperka vargą, nors kartais tikrai kamuoja nuovargis, nes vis tik trys mažieji reikalauja labai daug dėmesio. O ir patirtis auginant naujagimius jau primiršta, nes pirmagimis – jau abiturientas“, - džiaugsmu dalinasi žaviųjų trynukų mama Ramunė Raguckienė.

„Laukėme sušvelninto karantino sąlygų, kad galėtume pasveikinti Jūsų šeimą su šiuo trigubu džiaugsmu. Argi Tarptautinė šeimos diena yra ne puikiausia proga tai padaryti“, - sveikindamas mamą, trynukus ir kartu atvykusį vyriausiąjį sūnų sakė Marijampolės savivaldybės meras Povilas Isoda. „Tikrai nedažnai pasaulį išvysta trynukai, todėl labai džiaugiuosi, kad toks džiaugsmas aplankė marijampoliečius. Tikiu, kad išėję pasivaikščioti sulaukiate daug dėmesio“.

Meras ir mero patarėja Agnė Pavelčikienė gražiajai šeimynai padovanojo specialiai mažyliams pagamintus švelnučius ėriuko vilnos pledukus, kuriuos puošia jų vardai su Marijampolės logotipu. Pasak mero patarėjos toks trigubas džiaugsmas Marijampolėje nutinka tikrai labai retai – tik 2009 metais marijampoliečių šeimoje buvo gimę trynukai.

Sveikinimai gausiai ir gražiai šeimai!

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

 

 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra