2019-12-15; 18:24 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
„Šeimos kortelė“ – ir Marijampolėje

Jau nuo rugsėjo mėnesio gausias šeimas ir šeimas prižiūrinčias (slaugančias) neįgalųjį asmenį pasieks LR socialinės apsaugos ir darbo ministerijos pagamintos šeimos kortelės.

Šeimos kortelės turėtojas galės naudotis lengvatomis, paslaugomis ar privilegijomis, taip pat prekėms ar renginiams taikomomis nuolaidomis, kurias suteiks viešieji ir privatūs juridiniai asmenys. Viešųjų ir privačių juridinių asmenų dalyvavimas šioje programoje yra savanoriškas ir dalyvavimo įgyvendinat Šeimos kortelės programą išlaidos finansuojamos jų pačių.

Marijampolės savivaldybės administracija kviečia įstaigas ir įmones dalyvauti šioje socialiai atsakingoje programoje, pasiūlant savo lengvatas ar privilegijas, taikant nuolaidas prekėms, renginiams ar teikiamoms paslaugoms. Nuolaidos gali būti vienkartinės ar taikomos ilgesnį laiką – 1 mėn., 6 mėn. ir kt. arba pastovios, t.y. taikomos ilgą laiką.

Į šią programą įsijungę įstaigos ir įmonės bus pažymėtos specialiu lipduku, sakančiu, kad įstaiga yra socialiai atsakinga, dalyvauja programoje ir čia yra taikomos nuolaidos.

„Norėdami paremti ir paskatinti gausias Marijampolės savivaldybėje gyvenančias šeimas, aktyviai jungiamės prie „Šeimos kortelės“ programos ir siūlysime šeimoms pasinaudoti įvairiomis nuolaidomis. Šiuo metu deriname kokias nuolaidas galės pasiūlyti mūsų įmonės ir įstaigos savo teikiamoms paslaugoms, pvz. baseinai, kultūros įstaigos, kino teatras. Tuo pačiu pradedame aktyvią kampaniją ragindami ir prašydami Marijampolės verslo įmones taip pat prisijungti ir pasiūlyti įvairias nuolaidas ir galimybes „Šeimos kortelę“ turintiems asmenims“,- sako Savivaldybės meras Povilas Isoda.

Įmonės ir įstaigos, norinčios tapti partneriais šioje programoje, turi pateikti prašymą Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriui, užpildydamos prašymo formą. Su kiekvienu viešuoju ar privačiu juridiniu asmeniu savivaldybės administracija pasirašys bendradarbiavimo sutartį.

Dėl papildomos informacijos galima kreiptis elektroniniu paštu vida.bruzinskaite@marijampole.lt, tel. (8343) 90016 arba (8687) 93347.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra