2018-12-10; 17:30 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Sugrėbtų lapų išvežimo tvarka

Fiziniai asmenys žaliąsias atliekas (žolę, lapus, smulkias šakas) nemokamai gali pristatyti į Didelių gabaritų surinkimo aikštelę adresu: Vokiečių g. 10, Marijampolė.  Visas žaliąsias atliekas ir stambias medžių šakas galima pristatyti į Marijampolės žaliųjų atliekų kompostavimo aikštelę adresu: Uosinės k. 8, Marijampolės sav.

Jau keletą metų Marijampolės savivaldybės administracija organizuoja sugrėbtų lapų išvežimą naudojant didelius maišus.

Marijampolės miesto daugiabučių namų pirmininkai lapams sudėti skirtus maišus gali pasiimti UAB „Marijampolės švara“ adresu: Vasaros g. 16, Marijampolė. Vėliau lapais pripildyti maišai pagal poreikį bus išvežami į kompostavimo aikšteles. Apie poreikį išvežti maišus prašome pranešti el. paštu: jonas.kurtinaitis@marijampole.lt, violeta.sagaitiene@marijampole.lt  arba telefonais: 8 (343) 90013, 8 68611258.

Įmonės ir privatūs asmenys, nenorintys lapų ar kitų žaliųjų atliekų nemokamai pristatyti į jau minėtas vietas, gali pasirašyti sutartį su UAB „Marijampolės švara“, kuri į nurodytą vietą pristatys norimo dydžio konteinerį žaliosioms atliekoms ir reguliariai juos aptarnaus.

Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus informacija

 

 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: (1) skaityti