2019-08-25; 9:54 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Taryba pritarė visų Marijampolės savivaldybės biudžetinių įstaigų ataskaitoms

Marijampolės savivaldybės taryba kovo 19 ir 25 dienomis vykusiuose posėdžiuose išklausė visų 52-ių savivaldybės biudžetinių įstaigų 2018 m. veiklos ataskaitas ir visoms be išimties pritarė. Iš savivaldybės biudžeto finansuojamos švietimo, kultūros, sporto, sveikatos priežiūros, socialinės įstaigos ir Marijampolės priešgaisrinės apsaugos tarnyba kartą per metus iki gegužės pradžios turi atsiskaityti steigėjui - Savivaldybės tarybai - už metų veiklą ir pateikti finansinę ataskaitą. Taigi įstaigų ataskaitose atsispindi praėjusių metų svarbiausi įvykiai, pasiekimai, iškilusios problemos ir jų sprendimo būdai.

Apibendrindama 46-ių švietimo, kultūros ir sporto įstaigų veiklą Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Vaznienė sakė, kad pernai ypatingai gerai padirbėjo kultūros įstaigos, dalyvaudamos Kultūros sostinės programoje. Nuo jų neatsiliko ir švietimo įstaigos, ypač mažieji darželiai. Jie taip pat organizavo parodas ir kitokius proginius renginius. Skyriaus vedėja pasidžiaugė, kad stabilizavosi bendras mokinių skaičius - pernai sumažėjo tik 100–110 mokinių, kai ankstesniais metais būdavo ir 400. Geri ir ugdymosi rezultatai: daug šimtukų, olimpiadų prizininkų, varžybų nugalėtojų. Sporto įstaigos prisidėjo prie Marijampolės kaip sportiškiausio miesto vardo iškovojimo.

Su įstaigų metų veiklos ataskaitomis galima susipažinti savivaldybės interneto svetainėje www.marijampole.lt skiltyje „Taryba“ /go.php/lit/Tarybos-posedziu-darbotvarkes arba konkrečios įstaigos interneto svetainėje.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra
Veiklos sritys

Visos veiklos sritys