2019-07-22; 17:58 val.

Būtina žinoti
Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Telefono numeris 112 nuo 2019 m. liepos 1 d. turi būti vadinamas skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112

Vidaus reikalų ministerija informuoja, kad nuo 2019 m. liepos 1 d. telefono numeris 112 turi būti vadinamas skubiosios pagalbos tarnybų telefono numeriu 112. Skubiosios pagalbos tarnybomis yra įvardijamos policija, priešgaisrinės gelbėjimo pajėgos, greitosios medicinos pagalbos tarnyba ir aplinkos apsaugos pajėgos.

Bendrosios pagalbos centras ir pagalbos tarnybos veikia pagal tarpusavio sąveikos sutartis, kuriose nustatyta, kokio pobūdžio pranešimai yra priimami ir perduodami pagalbos tarnyboms. Kaip rodo statistiniai duomenys, netiksliniai skambučiai sudaro apie trečdalį visų atsakytų skambučių. Jie ne tik užima linijas ir trukdo prisiskambinti žmonėms, kuriems tuo metu iš tiesų reikia pagalbos - į netikslinius skambučius atsiliepę operatoriai ir toliau gaišta laiką, bandydami išaiškinti žmonėms, kur reikėtų kreiptis dėl jiems rūpimų klausimų. 

Todėl primename gyventojams, kad skubiosios pagalbos telefonu 112 skambinkime tuomet, kai reikalingos policijos, priešgaisrinių gelbėjimo pajėgų, greitosios medicinos pagalbos tarnybos ar aplinkos apsaugos pajėgos.

 Vidaus reikalų ministerijos informacija 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra