2020-05-30; 11:51 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Ūkininkų turgus – naujoje, patogesnėje vietoje

Nuo gegužės 30 d. marijampoliečiai mūsų krašto ūkiuose užaugintos produkcijos galės įsigyti naujoje, patogesnėje vietoje. Marijampolės pakraštyje, Geležinkelio g. 3, veikęs ūkininkų turgus persikelia į aikštelę, esančią Dariaus ir Girėno g. 36.

„Sužinoję, kad po karantino apribojimų švelninimo veiklos neatnaujins šalia parduotuvės „Namai“ veikęs ūkininkų turgus, ieškojome naujos, patogios vietos. Dariaus ir Girėno g. 36 esanti aikštelė buvo pasirinkta, kadangi jau anksčiau buvo įtraukta į vietų, kuriose galima prekiauti, sąrašą. Ši aikštelė yra netoli miesto centro ir gyvenamųjų rajonų, todėl yra patogi gyventojams. Svarbu tai, kad naujoji turgaus vieta bus administruojama savivaldybės administracijos, todėl čia galios šios kadencijos Savivaldybės tarybos priimtas sprendimas, leidžiantis pensininkams ir neįgaliems asmenims prekiauti nemokamai.“, – sakė mero pavaduotojas Paulius Marozas.

Naujoji turgavietė veiks tokiu pačiu grafiku, kaip ir ankstesnė – šeštadieniais nuo 6 iki 12 val. Taip pat primename, kad visi savo užauginta produkcija norintys prekiauti ūkininkai ir kiti prekeiviai gali jau dabar kreiptis dėl Leidimo prekiauti ir (ar) teikti paslaugas viešosiose vietose išdavimo. Paslauga teikiama ir elektroniniu būdu.

Atkreipiame dėmesį, kad kol kas turgavietėse privaloma dėvėti apsaugines veido kaukes ir laikytis kitų karantino sąlygų reikalavimų.

Savivaldybės administracija tikisi, kad naujoji, gerokai arčiau miesto centro ir gyvenamųjų rajonų esanti turgavietės vieta taps mėgstama prekeivių ir pirkėjų.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra