2020-05-30; 17:36 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną kviečiame švęsti kartu!

Vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės gimimo dieną Marijampolės savivaldybės bendruomenę, visus iki vieno, kviečiame švęsti kartu, nuotaikingai ir pakiliai.

Renginiai, skirti paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, vasario 14-16 dienomis vyks Marijampolėje, Sasnavoje, Liudvinave, Igliaukoje, Šunskuose, Daukšiuose, Želsvoje, Baraginėje, Meškučiuose ir Gavaltuvoje.

„Lietuvos valstybės atkūrimo diena – džiaugsminga ir viltinga šventė, skatinanti patriotinius jausmus ir mokanti branginti svarbiausią žmogaus ir tautos vertybę – Laisvę. Valstybės atkūrimo dienai skirtus šventinius renginius organizuoja Marijampolės kultūros centras ir jo filialai seniūnijose ir bendruomenėse. Bus daug ir įvairių koncertų, kuriuose Lietuvai gimimo dienos proga šventines programas skirs savivaldybės meno kolektyvai. Kviečiu aktyviai dalyvauti renginiuose, sveikinti Lietuvą su Valstybės gimtadieniu ir pajusti Vasario 16-osios svarbą valstybei ir mums. Tegul ši diena suburia bendruomenes ir kviečia pajusti, kad Lietuva – tai mes visi.“ , – kviečia savivaldybės mero pavaduotojas Artūras Visockis.

Vasario 16-osios – Lietuvos valstybės atkūrimo dienos renginiai Marijampolės savivaldybėje

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra