2019-10-17; 11:05 val.

Pradžia / Švietimas
Marijampolės savivaldybės trišalė švietimo taryba

Marijampolės savivaldybės švietimo taryba  2018-2019 metų kadencijai
2018-03-02 MV-20

  1. Rūta Alaburdienė, Mokolų mokyklos-darželio pradinių klasių mokytoja, Mokolų mokyklos-darželio tarybos atstovė;
  2. Jūratė Ališkevičienė, ,,Ryto“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja, ,,Ryto“ pagrindinės mokyklos tarybos atstovė;
  3. Živilė Baltuškonienė, Želsvos pagrindinės mokyklos mokytoja, Liudvinavo Kazio Borutos gimnazijos tarybos atstovė;
  4.  Rūta Brusokienė, vaikų lopšelio-darželio ,,Šaltinėlis” ikimokyklinio ugdymo auklėtoja, vaikų lopšelio-darželio ,,Šaltinėlis ” tarybos atstovė;
  5. Inga Čeplikienė, Marijonų gimnazijos vokiečių kalbos mokytoja, Marijonų gimnazijos tarybos atstovė;
  6. Eglė Danielienė, Rygiškių Jono gimnazijos mokytoja, Rygiškių Jono gimnazijos tarybos atstovė;
  7. Asta Dembinskienė, vaikų lopšelio-darželio ,,Rūta” ikimokyklinio ugdymo auklėtoja, vaikų lopšelio-darželio ,,Rūta” tarybos atstovė;
  8. Virginija Goberienė, V. Goberio IĮ vadybininkė, mokyklos-darželio ,,Želmenėliai“ tarybos atstovė;
  9. Diana Juškelienė, Jaunimo mokyklos socialinė pedagogė, Jaunimo mokyklos tarybos atstovė;
  10. Vida Leleikienė, pradinės mokyklos „Smalsutis“ mokytoja, pradinės mokyklos „Smalsutis“ tarybos atstovė;
  11. Dovilė Lipnevičiūtė, „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos mokinė, Marijampolės mokinių  parlamentinės grupės  atstovė;
  12. Ingrida Kačergienė, vaikų lopšelio-darželio ,,Pasaka“ auklėtoja, vaikų lopšelio-darželio ,,Pasaka“ tarybos atstovė;
  13. Oksana Karpavičienė, namų šeimininkė, Želsvos pagrindinės mokyklos tarybos atstovė;
  14. Virginija Kirtiklienė, Sūduvos gimnazijos mokytoja, Sūduvos gimnazijos tarybos atstovė;
  15. Rasa Klevinskienė, Petro Armino progimnazijos mokytoja, Petro Armino progimnazijos pedagogų atstovė;
  16. Romutė Koncevičienė, Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centro metodininkė, Marijampolės Meilės Lukšienės švietimo centro tarybos atstovė (sekretorė);
  17. Birutė Kubeldzienė, ,,Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcio centro priešmokyklinio ugdymo pedagogė, ,,Žiburėlio“ mokyklos-daugiafunkcio centro pedagogų atstovė;
  18. Giedrė Marcinkevičienė, UAB „Atmos grupė“, Padovinio pagrindinės mokyklos tarybos atstovė;
  19. Aurelija Maumevičė, teisininkė, vaikų darželio „Linelis“ tarybos atstovė;
  20. Martynas Miliauskas, Liudvinavo Kazio Borutos  gimnazijos mokinys, Marijampolės mokinių  parlamentinės grupės  atstovas;
  21. Gitana Mozūraitienė, vaikų lopšelio-darželio „Šypsenėlė“ ikimokyklinio ugdymo auklėtoja, vaikų lopšelio-darželio „Šypsenėlė“ tarybos atstovė;
  22. Valdas Pileckas, Marijampolės savivaldybės tarybos narys;
  23. Nijolė Pileckienė, Moksleivių kūrybos centro direktorė, Moksleivių kūrybos centro tarybos atstovas;
  24. Audra Plačienė, vaikų lopšelio-darželio ,,Varpelis” logopedė, vaikų lopšelio-darželio ,,Varpelis” tarybos atstovė;
  25. Edita Rakauskienė, PRC socialinė pedagogė, vaikų lopšelio-darželio „Vaivorykštė“ tarybos tėvų atstovė;
  26. Liuba Stankevičienė, Jono Totoraičio progimnazijos mokytoja, Jono Totoraičio progimnazijos tarybos atstovė;
  27. Gintautas Stankevičius, Marijampolės savivaldybės tarybos narys, Marijampolės savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininkas;
  28. Virginija Sveikatienė, Suaugusiųjų mokymo centro fizikos mokytoja, Suaugusiųjų mokymo centro tarybos atstovė (pirmininkė);
  29. Vaida Šalaševičienė, Vaikų dienos centro socialinė pedagogė, lopšelio-darželio „Rasa“ tarybos tėvų atstovė;
  30. Aušra Šimanauskienė, Mokolų progimnazijos anglų kalbos mokytoja, Mokolų progimnazijos tarybos pedagogų atstovė;
  31. Vaiva Tulickaitė, Rygiškių Jono gimnazijos mokinė, Marijampolės mokinių  parlamentinės grupės  atstovė;
  32. Rima Urbanavičienė, Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja, Rimanto Stankevičiaus pagrindinės mokyklos tarybos atstovė;
  33. Vilma Vaikšnorienė, vaikų lopšelio-darželio „Nykštukas“ auklėtoja, vaikų lopšelio-darželio ,,Nykštukas“ tarybos atstovė;
  34. Renata Vaitkevičienė, „Saulės“ pradinės mokyklos pedagogė, „Saulės“ pradinės mokyklos tarybos atstovė.
  35. Rūta Venckevičienė, Sasnavos pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja, Sasnavos pagrindinės mokyklos tarybos atstovė;
  36. Algytė Venckūnienė, šv. Cecilijos gimnazijos pradinių klasių mokytoja, šv. Cecilijos gimnazijos tarybos atstovė;
  37. Elvyra Vingelienė, „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos pradinių klasių mokytoja, „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos tarybos atstovė;
  38. Daiva Žardeckienė, Marijampolės meno mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui, Marijampolės meno mokyklos tarybos atstovė (pirmininko pavaduotoja);
  39. Odeta Žebrauskienė, Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos anglų kalbos mokytoja, Igliaukos Anzelmo Matučio gimnazijos tarybos atstovė;


  

 Paskutinis atnaujinimas: 2018-05-07 16:19:26