2018-08-18; 13:50 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Visą vasarą vyksta nemokamų filmų seansai KINO KARAVANAS

Kiekvieną trečiadienį paskyrėme vasaros kinui, kurio programoje tik visai šeimai tinkami filmai – nuo seniausių, kuriuos prisimena vyresnioji karta, iki pačių naujausių juostų. Siekiame jaunąją kartą supažindinti su praeitimi, o skirtingas kartas jungiančioms šeimos suteikti galimybę drauge patirti kino dabartį“, – kalbėjo idėjos autorė, Marijampolės savivaldybės administracijos kultūros skyriaus specialistė Jūratė Zakaravičienė.

Jau šiandien rugpjūčio 8 d. 21.30 val. pamatysite operatoriaus Ronaldo Buožio ir fotografo Roko Darulio dokumentinį filmą  „Rūta“, pasakojantį  apie žymiausią Lietuvos plaukikę Rūtą Meilutytę.

Marijampolėje „Kino karavaną“ rugpjūčio 22 d. 21.30 val. uždarys ir šiemet „Kino pavasarį“ užbaigusi nepaprasto grožio dokumentika, „Sidabrinėje gervėje“ už garso režisūrą ir operatoriaus darbą apdovanotas Mindaugo Survilos filmas „Sengirė“.

Apie „Kino karavaną“

Penktą kartą organizuojamą „Kino karavaną“ judėti į priekį skatina noras kokybišką, autorinį kiną padaryti lengvai prieinamą kuo platesnei, įvairaus amžiaus auditorijai, skirtingiems socialiniams sluoksniams. Supažindinant Lietuvos miestų ir miestelių gyventojus su naujausiais pripažintų kino menininkų darbais, turtinamas kultūrinis Lietuvos regionų gyvenimas ir mažinama jų socialinė atskirtis. Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kino centras prie Kultūros ministerijos.

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra