2019-08-22; 10:18 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Visai netrukus „Sveikatos bangoje" neįgalieji galės judėti laisvai

Marijampolės sveikatingumo centro „Sveikatos banga“, įsikūrusio Mokolų mikrorajone, vienas iš veiklos tikslų yra reabilitacija po susirgimų, traumų,  sveiko gyvenimo būdo skatinimas, žmonių su negalia integracija į visuomenę.

Būtent šia linkme pastaruoju metu dirbama daugiausia. Šiandien Marijampolės savivaldybės vicemeras Povilas Isoda kartu su Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininku Alvydu Kirkliausku apsilankė sveikatingumo centre, kur apžiūrėjo visai neseniai čia sumontuotą hidraulinį neįgaliųjų keltuvą į baseiną, padėsiantį judėjimo negalią turintiems asmenims savarankiškai naudotis baseino paslaugomis.

„Iki visiško savarankiškumo belieka sutvarkyti keltuvą iš lauko į patį baseiną, kad be pagalbos žmonės laisvai galėtų naudotis baseino paslaugomis“, - apžiūrėjęs visas centro patalpas sakė P. Isoda. Pasak jo, po truputį judėjimo negalią turintys žmonės jaučiasi vis patogiau Marijampolėje.

Sveikatingumo centre „Sveikatos banga“ vyksta mokymo plaukti pamokos, kineziterapija, vandens aerobika. Vakarais ir savaitgaliais veikia masažinė vonia, pirtys. Lankytojų patogumui sumontuotos skaitmenizuotos persirengimo spintelės.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra