2019-01-23; 18:59 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Vykdomas projektas Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“ modernizavimas

 

Vykdomas projektas Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“ modernizavimas

Marijampolės savivaldybės administracija įgyvendina projektą „Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“ modernizavimas“. 2018 m. kovo 14 d. buvo pasirašyta finansavimo sutartis su viešąja įstaiga Centrine projektų valdymo agentūra „Iš Europos sąjungos struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. 09.1.3-CPVA-R-705-41-0003 „Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“ modernizavimas“.

Projektu siekiama pagerinti vaikų ugdymo sąlygas Marijampolės vaikų lopšelyje-darželyje „Rasa“, modernizuojant infrastruktūrą ir aprūpinant priemonėmis, skatinančiomis vaikų kūrybiškumą ir savireguliaciją. Projekto įgyvendinimo metu numatoma atlikti Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“ pastato, esančio Rasos g. 21, Marijampolė, vidaus erdvių modernizavimą, aprūpinant modernizuotas/naujai įrengtas grupes reikiama įranga ir  baldais, skatinančiais vaikų kūrybiškumą ir savireguliaciją. Projekto įgyvendinimo metu numatoma atlikti Marijampolės vaikų lopšelio-darželio „Rasa“ vidaus patalpų modernizavimą. Planuojama naujai įrengti 2 darželio grupes ir modernizuoti 1 lopšelio grupę su prieigomis - laiptinėmis ir tambūru. Modernizuojamos/naujai įrengiamos  grupės pagal ikimokyklinio ugdymo įstaigų edukacinių erdvių modernizavimo rekomendacijas: numatoma ardyti esamas pertvaras, kad grupių erdvės taptų vientisos, grupių erdves padalinti į atskiras zonas - miego, žaidimų, ugdymo ir kt. Taip pat bus prisidėta prie universalaus dizaino principo įgyvendinimo. Tinkamam pastato naudojimui užtikrinti, numatoma modernizuojamose grupėse įrengti rekuperacinę vėdinimo sistemą, apšiltinti šių grupių lubas ir lauko sienas iš vidaus, grupėse ir laiptinėse senus radiatorius keisti naujais. Atnaujintas ir sukurtas grupes planuojama aprūpinti baldais/įranga, skatinančia vaikų kūrybiškumą ir savireguliaciją bei būtina ugdymo veikloms teikti. Įgyvendinus projektą, bus pagerintos vaikų ugdymo sąlygos - modernizuota 1 ir naujai įrengtos  2 grupės, aprūpintos baldais ir įranga - tai sudarys sąlygas padidinti vaikų kūrybiškumą ir savireguliaciją, užtikrinti aukštą švietimo paslaugų kokybę tiek Marijampolės savivaldybėje, tiek Lietuvoje.

Projektas finansuojamas Europos regioninės plėtros fondas ir LR valstybės biudžeto lėšomis, taip pat Marijampolės savivaldybės administracijos lėšomis. ES struktūrinių fondų ir LR valstybės biudžeto skiriamos lėšos - 361.407,67 Eur.

 

Pateikiama galima vizualizacija

 

 

Marijampolės savivaldybės administracija

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra