2020-05-27; 13:01 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Žaidimų aikštelėse tuo pat metu vėl gali žaisti ne tik vienos šeimos vaikai

Vaikų žaidimų aikštelėse tuo pat metu vėl galės žaisti vaikai iš skirtingų šeimų. Nebelieka iki šiol galiojusio draudimo vienoje žaidimų aikštelėje žaisti daugiau nei vienos šeimos vaikams, kurio buvo imtasi siekiant suvaldyti grėsmes dėl koronaviruso plitimo.

Tokį sprendimą gegužės 8 d. pasirašė valstybės lygio ekstremaliosios situacijos operacijų vadovas, sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Sveikatos apsaugos ministerija (SAM) primena, kad parkuose ir kitose atvirose viešosiose vietose galima lankytis ir būti ne didesnėmis nei 2 asmenų grupėmis, išskyrus artimuosius, taip pat laikytis saugaus kontakto.

Rekomenduojama išlaikyti didesnį nei 2 metrų atstumą ir trumpesnį nei 15 minučių kontaktą, laikytis asmens higienos reikalavimų ir vengti tiesioginio fizinio kontakto.

Visi suaugusieji bei vyresni nei šešių metų vaikai viešosiose vietose turi dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones – veido kaukes, respiratorius.

Šis reikalavimas negalioja tik valgant ir geriant viešojo maitinimo organizavimo vietose, taip pat esant už gyvenamosios vietovės ribų ir kai šalia 20 metrų spinduliu nėra kitų asmenų , išskyrus artimuosius.

Taip pat be kaukių galima maudytis ir užsiimti vandens sportu ir pramogomis. Kaukės neprivalomos ir sportininkams, kai jie sportuoja aukšto meistriškumo sporto pratybose.

Primename, kad karantinas pratęstas iki gegužės 31d. 24 val.

 

Parengta pagal SAM Visuomenės informavimo grupės (VIG) informaciją
Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra