2020-05-31; 4:03 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
„Židinys" ir „Fazaniukas" – projekto „Šiemet buvau geras“ ambasadoriai

Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centras „Židinys" ir Šunskų kaimo bendruomenės vaikų dienos centras „Fazaniukas" tapo antrus metus naujienų portalo „15min“ organizuojamo projekto „Šiemet buvau geras“ ambasadoriais.

„Šiemet buvau geras“ ambasadorių darbai visus metus bus viešinami portale „15min“– kiekvienai organizacijai dovanos po 1 milijoną reklaminių skydelių parodymų portale, kad visuomenė kuo plačiau susipažintų su jų veiklomis.

Naujienų portalas vykdydamas šį projektą 2020-ais metais rems ir globos 24 nevyriausybines organizacijas ir gerumo iniciatyvas, kurios kasdieniais darbais prisideda prie pokyčių savivaldybėse ir šalyje: prisideda prie užimtumo ir edukacijos vaikams bei jaunuoliams, senėjančių žmonių globos, ligonių ir ligoniukų, neįgaliųjų gerovės kūrimo, pokyčio visuomenėje ir įtraukties skatinimo, kultūros, meno ir paveldo, gyvūnų globos, krizių vyrams ir moterims centrų, savanorystės skatinimo programų ir paramos sunkiai, skurdžiai gyvenantiems projektų.

„Šiemet buvau geras“ iniciatyva dalinsis Marijampolės senjorų ir neįgaliųjų dienos centro „Židinys" ir Šunskų kaimo bendruomenės vaikų dienos centro „Fazaniukas" gerais darbais ir viešins šių organizacijų geradarius, kuriais galime tapti kiekvienas. Svarbu, kad šiose organizacijose būtų kuo daugiau veiklos, gerumo ir šilumos, kuri paliestų kuo daugiau širdžių.

Daugiau apie projektą: https://www.15min.lt/projektas/siemet-buvau-geras

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra