2018-08-15; 10:12 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolėje pradės veikti bendruomeniniai vaikų globos namai

 

Jau netrukus P. Kriaučiūno g. 13a, Marijampolėje duris atvers bendruomeniniai vaikų globos namai „Sonatos namai“. Čia apsigyvens su laikina ir su nuolatine globa iki 10 tėvų globos netekusių vaikų. Kai kurie iš jų turės spec. poreikių, tačiau šiuose namuose jiems bus suteikta galimybė integruotis ir savarankiškai kurti savo gyvenimą. Visi vaikai turės galimybę jaustis kaip namie: nuosavi kambariai, laisvalaikio zona, virtuvė. Ištisą parą su vaikais bus bent vienas socialinis darbuotojas, iš viso planuojama, kad jų bus 6.

Kaip vyksta paruošiamieji darbai domėjosi ir su direktore Sonata Daugirdiene bendravo Marijampolės savivaldybės mero pavaduotojas Povilas Isoda, Socialinių paslaugų skyriaus vedėja Svajonė Rainienė ir tarybos narys, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas. Direktorė aprodė patalpas: šiuo metu čia jau yra dalis baldų, dalis buitinės technikos, sienos išdažytos įvairiomis spalvomis, papuoštos paveikslais.

Prieš atsikraustant vaikams čia gyventi, patalpos turėtų būti užpildytos trūkstamu inventoriumi: buitine technika (skalbimo mašina, rūbų džiovykla, šaldikliai, šaldytuvai), lovomis, spintomis, televizoriais. Norintys prisidėti prie šių globos namų aplinkos kūrimo, padovanodami reikalingus daiktus, gali susisiekti su šių globos namų direktore Sonata Daugirdiene el. p. sdaugirdiene2001@gmail.com, tel. nr +37068528372.

 

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra