2019-12-12; 3:33 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Norvegijos 104D regiono ir Marijampolės LIONS klubų kalėdiniai stebuklai tęsiasi!

J. Basanavičiaus aikštėje gruodžio 7 d. Marijampolės apskrities ir Norvegijos 104D regiono LIONS klubai ir vėl buvo įkūrę GERUMO NAMUS, kuriuose skleidėsi geroji Kalėdų dvasia. Visą dieną gerumo palapinėje veikė laimės ratas, kurį pasukti ir laimėti įvairius prizus galėjo visi, nepagailėję paramos kitiems. Kvepėjo kalėdiniai skanėstai, visus vienijo nuoširdi bičiulystė, gaubė ramybę ir pasitikėjimą teikianti nuotaika.

LIONS klubų GERUMO NAMUOSE apsilankė Savivaldybės mero pavaduotojai Artūras Visockis ir Paulius Marozas, Tarybos narys Arvydas Kirkliauskas, LR Seimo narys Danius Gaižauskas, Jungtinės Karalystės (JK) lietuvių bendruomenės pirmininkė Dalia Asanavičiūtė, daug kitų svečių bei marijampoliečių, kurie dalijosi gerumu, prisidėdami prie LIONS klubų paramos lėšų rinkimo akcijos.

Iš J. Basanavičiaus aikštės Norvegijos 104D regiono ir Marijampolės LIONS klubų Kalėdų karavanas,išvyko aplankyti 48 šeimas įvairiose savivaldybės seniūnijose, nuvežė kalėdinių dovanų 156 vaikams, pasidalino gerumu bei artėjančių švenčių laukimo džiaugsmu su marijampoliečių šeimomis. Abejų šalių klubai kasmet atsakingai ruošiasi labdaringai Kalėdų gerumo misijai, o šeimas, kurioms reikalinga parama, parenka Marijampolės savivaldybės seniūnijų darbuotojai. Marijampoliečių ir norvegų kalėdinis karavanas mūsų savivaldybės šeimas lanko jau septintus metus.

Kalėdinei labdaringai gerumo misijai Norvegijos 104D regiono LIONS klubų narius sukviečia su Marijampole susigiminiavusios Kvamo savivaldybės LIONS klubo narys Agnaras Hoyseteris, kuriam už ilgametę aktyvią paramą ir pagalbą įvairiuose socialiniuose projektuose yra suteiktas Marijampolės garbės piliečio vardas. Atvykdami svečiai atsiveža ir savo norvegišką Kalėdų senelį bei būrį jaunų žmonių, kuriems siekia perduoti labdaringos veiklos tradicijas.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra