2020-04-04; 6:47 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Nuolaidos vairuotojams karantino metu: nebaus nepasikeitus padangų ir vairuotojo pažymėjimo

Vidaus reikalų ministerija (VRM) kovo 30 d. priėmė sprendimus, kurie leis nebausti vairuotojų, nepasikeitusių dygliuotų padangų į vasarines karantino laikotarpiu bei už negaliojantį vairuotojo pažymėjimą

„Priėmėme sprendimus dėl padangų keitimo netaikyti bausmių žmonėms karantino metu, o jam pasibaigus, palikti protingą laiką padangoms, jei to reikės šiemet, pasikeisti. Taip pat dėl negaliojančių teisių: jei senyvo amžiaus žmogus neturi kompiuterio, taip pat baudų nuspręsta netaikyti“, – teigė Vidaus reikalų ministrė R. Tamašunienė.

Kaip numatyta Kelių eismo taisyklėse, vairuotojai gali pasikeisti žiemines padangas į vasarines nuo balandžio 1-os dienos. O nuo balandžio 10-os dienos su žieminėmis dygliuotomis padangomis važinėti draudžiama.

Anksčiau policijos pareigūnai rengdavo specialias akcijas, kuriose tikrindavo, ar vairuotojai spėjo pasikeisti dygliuotas padangas. Paskelbus valstybės lygio ekstremaliąją situaciją ir pratęsus karantino laikotarpį, tokių akcijų vykdyti neplanuojama, tačiau eismo saugumo užtikrinimas ir eismo kontrolė bus vykdomi.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

 

 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra