2020-05-25; 18:42 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Mokolų mikrorajonas atsinaujino – gyventojų patogumui atnaujintas šaligatvis

Keletą mėnesių trukę Mokolų gatvės vienos pusės šaligatvio, nuo Vilkaviškio gatvės iki pat J. Ambrazevičiaus-Brazaičio gatvės, remonto darbai – baigti.

„Šiais metais nusprendėme tvarkyti prastos būklės Mokolų mikrorajono šaligatvius, pradėdami nuo Mokolų gatvės šaligatvio. Planuojame kol kas atnaujinti tik vienoje gatvės pusėje (viskas priklauso nuo finansavimo), kad būtų galima patogiai judėti visame mieste ir jungtųsi jau sutvarkyti pėsčiųjų/dviračių takai.

Žinoma, lieka dar labai daug tvarkomų takų, bet pagal pajėgumus judėsime šia linkme, nes ne tik automobilių vairuotojai turi turėti gerą susisiekimą. Pėsčiomis, dviračiais, su vežimėliais judantys žmonės turi turėti geras, saugias ir patogias judėjimo sąlygas. Galbūt tai paskatins mus visus daugiau vaikščioti, rinktis ekologišką transportą“, – sako savivaldybės meras Povilas Isoda.

Suremontuotas vienos pusės šaligatvis, kurio ilgis kiek daugiau nei 800 metrų. Dabar šaligatvio plotis apie 3 metrai, iš jų 1,5 m bus skirti dviračio takui, kiti 1,5 m– pėstiesiems. Dviračio tako trinkelės – rausvos spalvos, o tarp pėsčiųjų ir dviračių takų – skiriamoji juosta.

Remonto darbų metu pažeista asfalbetonio danga sutvarkyta ir atstatyta, pakeisti kelio bortai, o susikirtimuose su įvažiavimais ir kitais keliais bei vietose, kur kinta šaligatvio aukštis – įrengti nuožulnūs kelio bortai ir įspėjamieji paviršiai. Tokiu būdu siekiama, kad būtų užtikrintas patogus bei saugus judėjimas visiems eismo dalyviams.

Netrukus, šalia naujo šaligatvio bus sužymėtos automobilių stovėjimo vietos.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra