2018-06-24; 23:37 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Linkime saugios vasaros visiems mokiniams!

Prasidėjus vasarai pradinukai jau atostogauja, vyresniems mokiniams atostogos tuoj prasidės. Marijampolės savivaldybėje į kiemus, parkus ir gatves pasipils beveik septyni tūkstančiai įvairaus amžiaus moksleivių. Iš jų daugiau kaip penki tūkstančiai - vaikų ir paauglių iki 16-kos metų. Visi linki, kad jie sveiki ir pailsėję sugrįžtų į savo klases.

Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Asta Vaznienė teigia, kad mokiniai yra parengti saugiai leisti vasarą, todėl labai nerimauti nėra ko. „Mokytojai ištisus metus stengėsi diegti žinias, kaip saugiai elgtis gatvėse ir keliuose. Nemažai pradinių klasių mokinių dalyvavo respublikiniame saugaus eismo konkurse „Saugokime jaunas gyvybes keliuose“, „Šviesoforo" varžybose", - pasakoja ji. Pasiekta gerų rezultatų. Skyriaus vedėjos žiniomis, „Šviesoforo" varžybose R. Stankevičiaus pagrindinės mokyklos komanda užėmė II vietą Lietuvoje, o „Saulės" pradinės mokyklos mokiniai komandinių varžybų finale - IV vietą.       Kalbant apie vandenyje slypinčius pavojus, reikia priminti, kad Marijampolės savivaldybėje visi antrokai yra apmokyti, kaip saugiai elgtis vandenyje. Tam išnaudojami abu mieste esantys plaukimo baseinai. Toli gražu ne visos šalies savivaldybės turi galimybes vesti plaukimo pradmenų užsiėmimus.

Kokie dar pavojai gali tykoti mokinių? Galbūt alerginį šoką sukeliantys vabzdžiai. Bet, kaip tvirtina savivaldybės administracijos atstovė, per gamtos pažinimo pamokas mokiniai gauna pakankamai žinių apie gyvąją gamtą ir būtiną atsargumą.

Žinoma, skyriaus vedėja A. Vaznienė primena, kad visais atvejais už vaikų saugumą ir elgesį atsako jų tėvai.

Tad smagios ir saugios vasaros visiems!

 

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra