2018-12-13; 13:25 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolės savivaldybės merė popietę praleido su sveikatos priežiūros įstaigų atstovais

Gruodžio 12 d. įvyko Adventinė popietė, į kurią susirinko iš 19-os Marijampolės savivaldybės sveikatos priežiūros įstaigų ir iš 8-ių socialinių įstaigų vadovai ir jų įstaigų atstovai. Į susitikimą atvyko Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto nariai: jo pirmininkas Alvydas Kirkliauskas, Artūras Visockis, Vaida Giraitytė ir Jonas Grabauskas.

Muzikinį sveikinimą susirinkusiems dovanojo Marijampolės šv. Cecilijos gimnazijos  auklėtiniai, perpindami muzikos ir Bruno Ferrero išminties žodžius.

Sveikinimo žodį tarė Marijampolės savivaldybės merė Irena Lunskienė, mero pavaduotojas Romualdas Makauskas. Savo sveikinime jie akcentavo sveikatos priežiūros ir socialinių darbuotojų svarbą mūsų gyvenime ir linkėjo jiems kantrybės bei šypsenų. Susitikime taip pat dalyvavo mero poavaduotojas Povilas Isoda ir Administracijos direktorius Karolis Podolskis.

Praėjusių metų patirtimi taip pat dalinosi Marijampolės ligoninės direktorė Audronė Kuodienė, Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkas Alvydas Kirkliauskas ir Marijampolės socialinės pagalbos centro direktorė Vilija Ratkevičienė.

Marijampolės savivaldybės administracijos Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra