Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Keletas smulkmenų (nesmulkmenų) apie akciją „Darom Marijampolė 2018"

Nors respublikinė akcija startuoja šeštadienį (balandžio 21 d. 10 val.), Marijampolėje jau tvarkomės nuo balandžio 18 dienos. Dalis talkininkų, daugiausia tai švietimo įstaigų bendruomenės, teritorijas intensyviai tvarko jau šį penktadienį, o patys atkakliausieji net ir dvi dienas iš eilės. Norime pasidžiaugti, kad į 11-ąją akciją Marijampolės savivaldybėje jau užsiregistravo beveik trys su puse tūkstančio dalyvių - net tūkstančiu daugiau nei pernai metais. Tai tik dar kartą patvirtina, kad esame neabejingi aplinkos išsaugojimui, o ir požiūris į teršiančius yra kur kas nepakantesnis. Dalyvavimas tokiose akcijose pamažu griauna išankstines neigiamas nuomones, ugdo ir kelia mūsų pačių savimonę.

Tradiciškai, po darbų, balandžio 21 d. 12 val. lauksime Jūsų Rygiškių Jono gimnazijos stadione, kur galėsime pasidalinti akcijos įspūdžiais, pasivaišinti mūsų ištikimųjų akcijos rėmėjų UAB „Mantinga“ ir UAB „Iceco“ skanėstais, kariškių virta kareiviška koše ir karšta žolelių arbata. Jeigu tvarkote teritorijas kaimiškosiose savivaldybės seniūnijose, su savo bendruomene, organizacija, kolektyvu, nepraleiskite progos pasibūti lauke ilgėliau, pabendrauti, pasivaišinti suneštinėmis vaišėmis, nes sinoptikai pranašauja išties neblogą orą.

Svarbus priminimas visiems!

Nors per daugiau kaip dešimtmetį organizuojamų akcijų Marijampolės savivaldybėje šiukšlinų vietovių sumažėjo, vis tik kai kur dar tikrai yra ką veikti. Prašome būti atsargius ir pasirūpinti savo bičiuliu ar kaimynu. Jeigu iš vandens nepavyksta išimti plastikinio butelio, ant žemės pridaužyta stiklų, pastebėjote neuždengtą šulinį ar kitokią pavojingą vietą, nerizikuokite nei savo paties, nei draugo sveikata ar net gyvybe. Apie didžiules šiukšlių sankaupas, kurioms sutvarkyti būtų reikalinga papildoma technika, informuokite Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkos valdymo skyriaus vyriausiąją specialistę Reginą Pakrosnevičienę, tel. (8 343)  90 056, mob. 8-620 78  879 arba el. p. regina.pakrosneviciene@marijampole.lt.

Dažnai nutinka taip, kad vos tik pasibaigus akcijai sulaukiame pranešimų apie surinktas, tačiau neišvežtas, šiukšles. Taip nutinka dėl to, kad vos per kelias dienas šiukšlių vežėjas fiziškai yra nepajėgus taip greitai išvežti visų per akciją surinktų šiukšlių. Dėl to dažniausiai visas išvežimas užtrunka iki 2 savaičių. Labai prašome maišus su šiukšlėmis tvirtai užrišti ir sudėti į vieną arba kelias krūvas gerai matomoje ir privažiuojamoje vietoje (šalia kelio, prie antrinių žaliavų konteinerių ar panašiai). Ir tik tai tuo atveju, jeigu po 2 savaičių pastebėsite neišvežtas šiukšles, informuokite organizatorius.

Kviečiame įamžinti akcijos akimirkas ir jas siųsti mums el. p. adresu saulius.lisauskas@marijampoleskc.lt, o mes jomis pasidalinsime su visais, nes juk gražius darbus daryti gera!

Linkime sėkmės!
Sekite naujienas www.darommarijampole.lt
Facebook paskyroje www.fb.com/ekomarijampole

Pagarbiai

SAULIUS LISAUSKAS
MARIJAMPOLĖS KULTŪROS CENTRAS

Edukacinių programų kuratorius
El. paštas: saulius.lisauskas@marijampoleskc.lt
Mob. 8 603  51 751, 8 646  34 143
DAUGIAU INFORMACIJOS APIE MUS RASITE: www.marijampoleskc.lt
DRAUGAUKIME FACEBOOK'E: www.facebook.com/marijampoleskc

 

 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra