2018-07-20; 1:39 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
UAB „Sūduvos vandenys“ vadovas traukiasi iš užimamų pareigų

UAB „Sūduvos vandenys“ direktorius Algis Kadišius šiandien, liepos 19 d., po pokalbio su Marijampolės savivaldybės mere Irena Lunskiene pranešė, jog traukiasi iš užimamų pareigų dėl įvykusio incidento UAB „Sūduvos vandenys“.

UAB „Sūduvos vandenys“ nuo balandžio mėnesio nuolat atlieka viešai tiekiamo vandens tinklų valymą – plauna vandentiekio tinklus ir chloru dezinfekuoja vandenį. Šįkart įvyko avarija ir dalis chloruoto vandens pateko į rezervuarą, iš kurio tiekiamas geriamasis vanduo daliai Marijampolės gyventojų.

Pasak UAB „Sūduvos vandenys“ atstovų, dėl dezinfekavimo metu susidariusių antrinių junginių vanduo įgavo specifinį skonį ir kvapą, kuris juntamas rytinėje miesto dalyje. Šiuos padarinius tikimasi likviduoti iki penktadienio. Šiuo metu keičiamas vanduo, plaunamas rezervuaras.

Savivaldybės merė I. Lunskienė atsiprašo gyventojų, apgailestauja ir tikisi, kad panašių situacijų ateityje nepasikartos. „Aplaidumas savivaldybės įstaigose nėra ir nebus toleruojamas. Šiuo metu įmonės valdyba įpareigota priimti sprendimą dėl kompensavimo už nekokybišką vandenį gyventojams“, - teigia I. Lunskienė.

 

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: (3) skaityti