2020-02-29; 10:52 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Akcija „Darom 2020“ kvies išvalyti visą Lietuvą iki galo!

Šiandien Marijampolės savivaldybės administracijoje įvyko akcijos „Darom“ organizatorių ir įvairių savivaldos, visuomeninių bei verslo organizacijų atstovų susitikimas. Svečiai pristatė, kad šiais metais prisidėti savanorius kvies su šūkiu „Išvalome visą Lietuvą iki galo!“. Akcija „Darom“ visoje Lietuvoje vyks balandžio 18 d. Pernai akcijos „Darom“ metu Marijampolės savivaldybėje buvo sutvarkyta net 68 teritorijos, plotu tai viena didžiausių teritorijų visoje šalyje.

Susitikime dalyvavęs mero pavaduotojas Paulius Marozas pastebėjo, kad lyginant su didžiaisiais Lietuvos miestais Marijampolėje neturime didelių šiukšlynų: „Problemiškų vietų dar likę kaimiškosiose teritorijose, taip pat pakelėse ir garažų bendrijose. Esame dėkingi savanoriams ir organizatoriams, kurie sunkiai dirba siekdami įtraukti kuo daugiau žmonių. Kasmet dalyvaudamas akcijoje matau, kad gyventojai pamažu vis labiau supranta, kad tvarkomasi sau. Savivaldybės administracija yra pasirengusi prisidėti žymint užterštas teritorijas bei vėliau stebint, kad tarša nebūtų atnaujinta“.

Visą Lietuvos teritoriją apimanti akcija šiais metais vyks jau tryliktą kartą, o Lietuva visame pasaulyje žinoma, kaip viena iš labiausiai į savo gyvenamosios aplinkos tvarkymą įsitraukiančių šalių. Organizatoriai taip pat pristatė galimybę tapti kitų pasaulio miestų mentoriais įgyvendinant tvarkymosi projektus.

Tikslas išvalyti visą Lietuvą iki galo bus įgyvendinamas trimis etapais:

I etapas – visoje Lietuvoje sužymimos užterštos teritorijos. Nuo kovo 21 d. potencialas vietas bus galima žymėti specialioje mobiliojoje programėlėje.

II etapas – pažymėtų teritorijų tvarkymas akcijos „Darom“ metu š. m. balandžio 18 d.

III etapas – sutvarkytų vietų stebėjimas.

Marijampolės savivaldybės administracijos

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra