2019-09-18; 13:04 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Šiandien merą pradžiugino mažųjų marijampoliečių vizitas

Šiandien Marijampolės savivaldybės administracijos pastato koridorius užpildė vaikų klegesys. Iš pat ryto Marijampolės savivaldybės merą aplankė Saulės pradinės mokyklos 3 klasės mokiniai ir jų mokytoja Džiuljeta Čepeliauskienė.

Guvūs ir smalsūs mažieji marijampoliečiai turėjo daugybę klausimų merui Povilui Isodai. Vienas po kito vaikai klausinėjo, ar merui patinka jo darbas, kaip atrodo mero darbo diena, kokie jo pomėgiai, kaip savivaldybės vadovas įsivaizduoja Marijampolę po 5 metų.

Merui atsakinėjant į užduotus klausimus, mokinių susidomėjimas vis augo. Mero patarėjai Agnei Pavelčikienei paklausus, ar atvykę svečiai kada nors norėtų tapti meru ar mere, visi vienbalsiai atsakė, kad tikrai ne, nes išgirdę kokia yra mero eilinės dienos darbotvarkė, mažieji nusprendė, kad darbo yra tikrai per daug, o ir savaitgaliai būna skirti ne poilsiui.

Po diskusijų ir klausimų-atsakymų valandėlės mero patarėja mokiniams parodė mero darbo kabinetą, Marijampolės užsienio partnerių dovanų muziejų ir sporto apdovanojimų eksponatus.

Pasivaišinę saldainiais ir įsiamžinę bendroje nuotraukoje vaikai išskubėjo atgal į mokyklą, į pasaulio pažinimo pamoką, kurioje kaip tik ir gilinasi į savivaldos temą. Meras išlydėdamas juos linkėjo didelio noro mokytis, entuziazmo dalyvauti įvairiose veiklose ir drąsos įgyvendinti savo svajones.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra