2019-07-23; 10:16 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampoliečio iš Airijos iniciatyva išpildyta svajonė

Marijampolietei Irmai Bražinskaitei, turinčiai iš prigimties sunkią judėjimo negalią, dalyvaujant Savivaldybės tarybos nariams -Socialinės ir sveikatos apsaugos komiteto pirmininkui Alvydui Kirkliauskui bei Švietimo, kultūros, sporto ir jaunimo reikalų komiteto pirmininko pavaduotojui Dariui Kemeraičiui, perduotas Airijoje gyvenančio marijampoliečio Valdo Molevičiaus atgabentas elektrinis neįgaliesiems skirtas vežimėlis.

Šią I. Bražinskaitės, sunkiai judančios, tačiau aktyviai pagal savo galią ir visada su šypsena bei optimizmu dalyvaujančios bendruomenės gyvenime, svajonę turėti elektrinę transporto priemonę, marijampolietis V. Molevičius išgirdo Miesto dienų šventėje, bendraujant su Marijampolės krašto samariečių bendrijos pirmininke Loreta Drandžilauskiene. Grįžęs į Airiją aktyvus kraštietis V. Molevičius, kuris jau daugelį metų buria lietuvių bendruomenę labdaringiems darbams, prašymu pagelbėti marijampolietei pasidalino su Portlišo lietuviais ir sulaukė greitos pagalbos: Daiva Girdvainytė- Montvilienė labdarai perdavė savo sūnaus elektrinį neįgaliojo vežimėlį.

Marijampolietė Irma, išbandžiusi gautą transporto priemonę, dėkoja už išpildytą svajonę ir tikisi, kad įvaldžius dovanotą elektrinį vežimėlį bus lengviau judėti ir tvarkyti būtinus reikalus, dalyvauti renginiuose.

Kraštietis Valdas Molevičius, šioje šalyje gyvenantis ir savo verslą vystantis jau daugiau kaip dešimt metų, aktyviai dalyvaujantis lietuvių bendruomenės veikloje, Marijampolės ambasadorius Airijoje, tikisi, kad gerų valios žmonių dėka pavyks atgabenti ir antrą elektrinį vežimėlį Irmos draugei ir ateityje dar aktyviau burti marijampoliečius geriems darbams taip padedant savo gimtojo miesto žmonėms.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra