2018-09-20; 19:37 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Pirmasis festivalio „Medynės 2018" koncertas CON BRIO jau rugsėjo 25 d.

Tarptautinis senosios muzikos projektas CON BRIO (Vokietija / Rusija / Lietuva).

Istorinis klarnetas, bosinė ir tenorinė šalamaja, išilginė fleita – senieji, net XIV amžių siekiantys istoriniai instrumentai, kuriais rugsėjo 25-osios vakarą atliekama Baroko epochos muzika skambės neįtikėtinai autentiškai. Multiinstrumentalistė Susanne Ehrhardt, pritariant fagotistei Thomiai Ehrhardt, virtuoziškai atskleis didžiųjų baroko meistrų (Archangelo Corelli, Alesandro Stradella, Tomasi Vitali, Jacobo van Eycko ir kt.) muziką, subtiliai jungdama klasikinę preciziką su išraiškos laisve. Muzikantei akomponuos klavesino virtuozas Sergejus Tcherepanovas, žavintis netikėtai ekspresyviomis improvizacijomis. Šio muzikinio vakaro svečių laukia ir netikėtumas – istorinės šalamajos ir skambesiu jai prilyginamos lietuviškos birbynės (Darius Klišys) derinys.
Susanne Ehrhardt - baroko klarnetas, išilginė fleita, šalamaja (Vokietija); Sergej Tcherepanov - klavesinas (Vokietija / Rusija); Thomia Ehrhardt - fagotas (Vokietija); Darius Klišys - birbynė (Lietuva).

Susanne Ehrhardt Istorinių pučiamųjų instrumentų specialistė, išilginės fleitos virtuozė,  grojanti istoriniu klarnetu ir šalmaja. Muzikantė ne tik koncertuoja su žymiausiais Drezdeno, Leipcigo, Berlyno kamerinės muzikos ansambliais bei orkestrais, bet ir pati yra subūrusi keletą istoriniais instrumentais kamerinę muziką grojančių kolektyvų. Jos suburtas klarnetų trio „Die Gassenhauer“ laimėjo publikos prizą už geriausią interpretaciją Briugėje vykusiame tarptautiniame Musica Antiqua konkurse,  „Bacho dienų“ apdovanojimą Berlyne.
Jos koncertinis žemėlapis neįtikėtinai platus, kaip solistė   yra koncertavusi Europos, Jungtinių Amerikos valstijų, Pietryčių Azijos, Japonijos,  Australijos koncertų salėse.
S. Erhardt  yra Leipcigo Mendelsono ir Berlyno Hanso Eislerio muzikos kolegijų išilginės fleitos ir istorinio klarneto profesorė, veda meistriškumo kursus įvairiose pasaulio muzikos akademijose ir konservatorijose, bendradarbiauja  su televizijos, radijo laidomis. Nors S. Erhardt susidomėjimo sritis yra senoji muzika, ji noriai prisideda ir prie šiuolaikinės avangardinės muzikos projektų: bedradarbiauja  su Vokietijos ir su užsienio šalių kompozitoriais, taip pat dalyvauja šiuolaikinės muzikos festivaliuose.

Komunikacijos skyrius

 

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra