2020-05-26; 13:54 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Nevedate vaiko į darželį – abonementinio mokesčio nemokėsite!

Vakar nuotoliniu būdu posėdžiavusi Marijampolės savivaldybės taryba koregavo nuo kovo 1 d. įsigaliojusią abonementinio mokesčio už vaikų išlaikymą Marijampolės savivaldybės švietimo įstaigose, įgyvendinančiose ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo programas, nustatymo ir mokėjimo tvarką.

Vadovaujantis nustatyta tvarka, karantino metu, kuomet įstaigos nevykdė ugdomosios veiklos, tėvai (globėjai) nemokėjo 10 Eur mėnesinio mokesčio. Nuo gegužės 18 dienos įstaigoms atnaujinus veiklą, visi tėvai (globėjai), nepriklausomai nuo to, kiek dienų per mėnesį vaikas lanko įstaigą, privaloma mokėti abonementinį mokestį. Tėvams buvo palikta galimybė nevesti vaiko į darželį. Pagal senąją tvarką, nors ir vaikas nėra vedamas, būtų reikėję mokėti mokestį, kadangi ugdymo procesas, kad ir kaip būtų, vyksta.

Suprantant išties nelengvą tėvų (globėjų) situaciją, buvo nuspręsta pakeisti tvarką ir leisti mėnesio abonemento mokesčio nemokėti, kai įstaiga Marijampolės savivaldybės tarybos sprendimu ir(ar) dėl karantino paskelbimo Lietuvos Respublikos teritorijoje nevykdo ugdomosios veiklos arba karantino laikotarpiu vaikas nelanko įstaigos.

 

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra