2018-08-18; 13:55 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolėje pirmą kartą organizuojama Vaikų būrelių ir užimtumo mugė

Š. m. rugsėjo 1 d. – šeštadienis, todėl bendru ugdymo įstaigų susitarimu Mokslo ir žinių dieną Marijampolėje nuspręsta minėti pirmadienį, rugsėjo 3 d.

Norint turiningai praleisti rugsėjo 1-ąją Marijampolėje, Rygiškių Jono gimnazijos stadione pirmą kartą Marijampolėje organizuojama Vaikų būrelių ir užimtumo mugė, kurioje visos Marijampolės neformalaus ugdymo įstaigos, klubai, būreliai, laisvieji mokytojai pristatys savo teikiamas paslaugas. Tai renginys, skirtas mažosioms asmenybėms atrasti savo mėgstamą veiklą ir kartu smagiai praleisti laiką, nes programoje numatyta įvairūs pasirodymai, konkursai, pramogos.

„Tam, kad palengvintume marijampoliečiams paieškas ir vaikui būtų paprasčiau pasirinkti kas jam patinka, visi tėveliai su savo atžalomis kviečiami į Būrelių ir užimtumo mugę. Tai yra proga vienoje vietoje rasti įdomiausius ir geriausius būrelius, sporto, šokių, dainų, kūrybos, kalbų, meno ir kt. mokyklas, praleisti daug smagaus ir naudingo laiko“, – teigia idėjos iniciatorius Marijampolės vicemeras Povilas Isoda.

Data ir laikas: rugsėjo 1 d. 11 val.

Vieta: Rygiškių Jono gimnazijos stadione (esant nepalankioms oro sąlygoms renginys perkeliamas į Kultūros centrą).

Norintys pristatyti savo siūlomą veiklą registruojasi iki rugpjūčio 22 d. el. paštu asta.vazniene@marijampole.lt, tel. 862078478. Taip pat laukiami įvairūs pasiūlymai ir idėjos šiai šventei.

Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti - negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra