2019-09-18; 12:32 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Marijampolėje atidarytas „Basakojų sveikatingumo takas“

Šeštojo „Bėgam už Marijampolę“ renginio organizatoriai, tęsdami gražią tradiciją, dovanoja Marijampolės miesto bendruomenei įvairius pojūčius žadančią dovaną -„Basakojų sveikatingumo taką“. Tokią dovaną sukurti pasiūlė patys marijampoliečiai, kurie tikimasi ja aktyviai ir naudosis, kadangi  „basakojų takas“ įrengtas parke prie Rygiškių Jono gimnazijos stadiono, šalia sporto treniruoklių.

„Džiugu, kad tradicinis „Bėgam už Marijampolę“  renginys, kuris jau yra žinomas šalies  bėgimo entuziastams ir garsina mūsų miestą, nesibaigia tik bėgimu, o kasmet iš surinktų ir nepanaudotų renginiui lėšų įgyvendinama vis nauja, įdomi, sporto infrastruktūrą papildanti idėja. Manau, kad šių metų dovana - „Basakojų sveikatingumo takas“ sudomins marijampoliečius, o šis parkas taps dar patrauklesnis mėgstantiems sportą ir sveiką gyvenseną“, - atidarymo metu sakė Savivaldybės meras Povilas Isoda.

Visuomenės sveikatos biuro atstovai gausiai susirinkusiems marijampoliečiams trumpai pristatė informaciją apie sveikatingumo metodais paremto „basakojų tako“ naudą žmonių sveikatai bei pakvietė aktyviai vaikščioti naujuoju sveikatingumo taku. 

Dėkodamas visiems, prisidėjusiems prie šio tako įrengimo, Savivaldybės tarybos narys, pagrindinis renginio „Bėgam už Marijampolę“ organizatorius, Lengvosios atletikos sporto klubo pirmininkas Darius Kemeraitis pasidžiaugė, kad kasmetinės dovanos, susietos su sportu ir sveikatingumu, yra bendruomenės laukiamos ir mėgstamos bei prisideda prie aktyvaus laisvalaikio infrastruktūros viešosiose miesto erdvėse stiprinimo.

Gausiai susirinkę renginio dalyviai - ir suaugę, ir vaikai - aktyviai išbandė „Basakojų sveikatingumo taką“, o kurie dar nepasiryžo pereiti šiuo taku, žadėjo tai padaryti ateityje. Žingsniuoti naujuoju „basakojų taku“ bus galima visais metų laikais ir bet kokiu oru, patiriant gerų emocijų, nes einant juo kojų padus palies daugybė skirtingų faktūrų medžiagų, suteikiančių išskirtinius potyrius.

Marijampolės savivaldybės administracijos
Komunikacijos skyrius

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra