2019-12-06; 12:38 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Dėl kylančių problemų su Marijampolės savivaldybės interneto svetaine

Dabartinė Marijampolės savivaldybės interneto svetainė buvo sukurta 2010 m., vykdant E-demokratijos projektą. Svetainę kūrė UAB „IDAMAS“, kuris tuo metu sukūrė ir daugelio kitų savivaldybių svetaines. 2018 m. buvo atnaujintas tik svetainės dizainas, nekeičiant nei Turinio valdymo sistemos, nei duomenų bazių struktūros.

Pastaruoju metu ypač padažnėjo atvejai, kai sutrinka Marijampolės savivaldybės interneto svetainės veikla. Šio sutrikimo pasekmės: nerodomos svetainės nuorodos/meniu ir/arba svetainė apskritai neatverčiama, adreso eilutėje matomas pranešimas „big error“.

Marijampolės savivaldybės tinklalapį aptarnaujanti įmonė UAB „IDAMAS“ yra įdiegusi tinklapius ir kitose savivaldybėse. Įvykus sutrikimams su tokio paties tipo pasekmėmis susiduria ir kitos savivaldybės (Kalvarijos, Kėdainių, Lazdijų ir kt.).

Kiekvieno sutrikimo metu kreipiamės į aptarnaujančią įmonę, problemos yra sprendžiamos, svetainės darbas atstatomas, tačiau problemų priežastys taip ir lieka nenustatytos arba nustatytos dalinai. Buvome informuoti, kad šiuo metu ieškoma priežasčių sukeliančių aukščiau išvardintas pasekmes.

Norėdama vartotojui pateikti patogią, suprantamą ir šiuolaikišką interneto svetainę, Marijampolės savivaldybės administracija ėmėsi veiksmų. Neseniai įvyko naujos interneto svetainės sukūrimo viešasis pirkimas ir pradėti paruošiamieji darbai. Tikime, kad moderni ir funkcionali naujoji interneto svetainė veiks be jokių trikdžių.

Atsiprašome už nepatogumus.

 

Marijampolės savivaldybės administracija

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų: (1) skaityti