2020-05-26; 0:10 val.

Naujienos. Aktualijos. Skelbimai
Pranešimas apie daugiabučio namo Marijampolėje, Stoties g. 1, butų ir kitų patalpų savininkų balsavimą raštu

 

Pranešimas apie daugiabučio namo Marijampolėje, Stoties g. 1,  butų ir kitų patalpų savininkų balsavimą raštu

 

Pranešame, kad Marijampolės savivaldybės administracijos Turto valdymo skyrius, vadovaudamasis Lietuvos Respublikos civilinio kodekso 4.84 straipsnio 2-3 punktais bei Bendrojo naudojimo objektų administratoriaus atrankos ir skyrimo tvarkos aprašu, patvirtinto Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2013 m. birželio 20 d. nutarimu Nr. 567 ‚,Dėl bendrojo naudojimo objektų administratoriaus atrankos ir skyrimo tvarkos aprašo patvirtinimo“, organizuoja balsavimą raštu dėl daugiabučio namo Marijampolėje, Stoties g. 1, bendrojo naudojimo objektų administratoriaus pasirinkimo.

Kviečiame šių namų butų ir kitų patalpų savininkus registruotu paštu išsiųstuose balsavimo biuleteniuose pareikšti savo nuomonę dėl administratoriaus pasirinkimo prie pasirinkto administratoriaus pažymint „X“.

Užpildytą ir pasirašytą balsavimo biuletenį patalpų savininkai ar jo įgalioti asmenys (pridedant notarine tvarka išduotą įgaliojimą) ne vėliau kaip iki 2018 m. balandžio 30 d. turi atnešti į Marijampolės savivaldybės administracijos 1-2 langelius (darbo laikas pirmadieniais, trečiadieniais 8.00-17.00 val., antradieniais 7.00-17.00 val., ketvirtadieniais 8.00-18.00 val., penktadienį 8.00-15.45 val.) arba atsiųsti paštu Marijampolės savivaldybės administracijai (J. Basanavičiaus a. 1, Marijampolė, LT-68307).

Laukiame dalykiškų komentarų, konstruktyvių pasiūlymų, parašytų lietuviškomis raidėmis.
Keiktis, įžeidinėti – negražu, Jums tai garbės nedaro.

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
komentarų nėra