Pradžia
Pradžia

Atlanto Sutarties Lietuvos Bendrijos (LATA) ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos (LKA) stovykla 10 – 12 klasių moksleiviams

Atlanto Sutarties Lietuvos Bendrija (toliau – LATA) ir Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademija (toliau – LKA) pristato unikalią stovyklą vyresniųjų klasių moksleiviams, kuri vyks š.m. lapkričio 2 – 4 d. Lietuvos karo akademijoje, Vilniuje.

Renginio metu atrinkti dalyviai susipažins su akademijos kariūnų kasdienybe: perrengti kamufliažinėmis uniformomis, dalyvaus fizinės ištvermės reikalaujančiose rungtyse, taktinėse pratybose, mokysis individualių kario įgūdžių, psichofizinio rengimo, nebylių valdymo signalų, klausysis specialių paskaitų apie Lietuvos kariuomenės ginkluotę ir LKA veiklą, susipažins su atranka   studijuoti Lietuvos karo akademijoje. Taigi visas tris dienas moksleiviai gyvens griežtu akademijos režimu, rytus pradėdami mankšta ir kariškais pusryčiais, o lengviau atsikvėpdami tik vakarais, kada dalyvių lauks pokalbiai prie arbatos su kariūnais ir jų dėstytojais.

Šia nemokama stovykla organizatoriai siekia ugdyti pilietinę valią ginti valstybę, kelti jaunimo sąmoningumą krašto apsaugos klausimais, skatinti moksleivius apsvarstyti galimybę sieti savo ateitį su profesionalaus kario tarnyba ir nepamiršti patriotizmo.

Į stovyklą bus pakviesta 20 motyvuotų ir aktyvių 10 – 12  klasių moksleivių, kurie iki š.m. spalio 27 d. (imtinai) užsiregistruos el. p.: jaunimasirkrastoapsauga@gmail.com, nurodydami savo vardą, pavardę, mokyklą, klasę, gimimo datą, tel. nr., el. pašto adresą bei penkiais sakiniais pagrįs, kodėl būtent jie turi būti pakviesti dalyvauti stovykloje. Dalyviai bus atrenkami atsižvelgiant į jų motyvaciją.

 

Daugiau informacijos:

LATA atstovas
Martynas Jonavičius,
el. p.: marcius92@gmail.com;
tel. nr.: +37065463934

 

*Teksto kalba netaisyta

 

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}