Pradžia
Pradžia

Baigiamųjų klasių moksleiviai kviečiami dalyvauti projekte „Moksleiviai - į Vyriausybę“

Lietuvos Respublikos Vyriausybė, bendradarbiaudama su Nacionaline moksleivių akademija, Lietuvos moksleivių sąjunga ir Lietuvos mokinių parlamentu jau trečius metus iš eilės kviečia baigiamųjų klasių moksleivius dalyvauti projekte „Moksleiviai - į Vyriausybę“.

Rugpjūčio 22-26 dienomis moksleiviai atliks praktiką pasirinktoje ministerijoje arba Ministro Pirmininko tarnyboje. Taigi dalis moksleivių turės galimybę praktikuotis ir Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje (SADM).

Visi praktikos dalyviai iš arti susipažins su Vyriausybės, valstybės institucijų ir politikų kasdieniu darbu, galės stebėti Vyriausybės posėdžius, dalyvauti įvairiuose susitikimuose.

Projektu „Moksleiviai - į Vyriausybę“ siekiama skatinti jaunimą dalyvauti šalies valdymo procesuose, prisidėti prie pilietinės visuomenės formavimo, domėtis valstybės institucijų veikla ir priimamais sprendimais.
Projekte kviečiami dalyvauti baigiamųjų (šiemet baigę 11-12 klases arba 3-4 gimnazijos klasę) klasių moksleiviai. Visi norintys atlikti savaitės praktiką iki liepos 18 d. turi užpildyti dalyvio anketą (http://www.moksleiviaivyriausybeje.lt:80/?page_id=16). Rugpjūčio 1 d. bus paskelbti 30 dalyviai, kuriuos paskelbs atrankos komisija.

Daugiau informacijos apie projektą „Moksleiviai - į Vyriausybę“ ir dalyvių atranką galima rasti projekto svetainėje www.moksleiviaivyriausybeje.lt.
 
SADM ryšių su visuomene skyrius, tel. (8 5) 266 4258.

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}