Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Europos kalbų diena 2022 m.: „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“

Europos kalbų diena 2022 m.: „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“

2022 m. – Europos jaunimo metai! Europos Sąjunga jauniems žmonėms suteikia daugybę galimybių keliauti, pažinti, mokytis ir sužinoti. Lietuvių liaudies išmintis sako: „Ką jaunas išmoksi, visą amžių žinosi“. Tad nepraleiskite progos išmokti ką nors naujo! Gal tai bus nauja kalba? Gal ją išmokęs tapsi vertėju ir padėsi susikalbėti kitiems?

Kalbų mokymasis naudingas tiek jauniems, tiek vyresniems – niekuomet nebūsite per senas išmokti kalbą ir pasinaudoti jos teikiamomis galimybėmis. Net ir keli užsienio kalbos žodžiai suteiks jums galimybę surasti naujų draugų ir praplėsti akiratį.

Kalbų mokėjimas atveria naujas mokymosi ir verslo galimybes, padeda lengviau pažinti kitas kultūras, skatina tarpusavio supratimą, bendravimą ir bendradarbiavimą.

Visiems, norintiems paminėti Europos kalbų dieną, Europos informacijos centras parengė protų mūšio klausimus, kuriuos galite parsisiųsti ir naudoti savo mokykloje, organizacijoje ar bendruomenėje.

 

Daugiau informacijos https://lithuania.representation.ec.europa.eu/events/europos-kalbu-diena-2022-m-ka-jaunas-ismoksi-visa-amziu-zinosi-2022-09-26_lt 

Informacija atnaujinta 2022-09-21 16:41

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}