Pradžia
Pradžia

Informacinė sesija apie Erasmus+ mainus

Kviečiame registruotis į trečiąją informacinę sesiją apie Erasmus+ jaunimo mainus, kuri vyks š. m. sausio 27 d. (trečiadienį) 14 val. Zoom platformoje.

Registracija į informacinę sesiją yra čia.

Susitikime JTBA informacinė koordinatorė Brigita Katinaitė pasidalins informacija apie tai, kaip tinkamai užtikrinti projekto poveikį ir sklaidą, taip pat savo gerąja skaitmenino darbo su jaunimu patirtimi pasidalins lektorius Nerijus Kriaučiūnas.

Kandidatavimo terminas – š. m. sausio 28 d., plačiau: http://trainings.salto-youth.net/9079

Šios sesijos ypač aktualios toms su jaunimu dirbančioms, kurios nėra dalyvavusios jaunimo mainų programoje, kurioms trūksta žinių apie programos teikiamas galimybes, taip pat toms, kuriose dažna darbuotojų kaita ir tiesiog nėra spėjama supažindinti kolegas („perleisti žinias“) su Erasmus+ programos galimybėmis. Visos tęstinės sesijos skirtos pasiekti konkretų rezultatą - parengti paraišką 2021 m. pirmajam šaukimui, kuris bus kovo mėnesį. Likus kelioms savaitėms iki kvietimo, JTBA organizuos nuotolinius „Keep it Real“ mokymus, kurių metu praktiškai bus galima išbandyti paraiškos pildymą, iš patyrusio lektoriaus gauti atsakymus į rūpimus klausimus.


Jaunimo tarptautinio bendradarbiavimo agentūros informacija

Informacija atnaujinta 2021-01-22 10:22

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}