Pradžia
Pradžia

Jaunimo organizacija „Rotaract“ organizuoja seminarą-diskusiją su sėkmingais Ispanijos verslininkais (kompanija CIE LT FORGE)

Jau šį šeštadienį jaunimo klubas „Rotaract“ kviečia į susitikimą su sėkmingai Marijampolėje investavusios kompanijos CIE LT FORGE vykdančiuoju direktoriumi Arrue Elorza Ińigo bei jo pavaduotoju Asier Etxezarreta Lamy.

Seminaro „Verslas ir pilietiškumas. Išmokime tarnauti visuomenei“ metu sužinosime daugiau apie apie tarptautinės kompanijos CIE LT FORGE veiklą: kodėl jiems svarbu ne tik uždirbti pinigus, sudaryti geras užmokesčio ar tobulėjimo sąlygas savo darbuotojams, bet ir stiprinti ryšį su aplinka, kurioje lemta vystyti verslą. Iš Ispanijos atvykę ir jau ne pirmus metus Lietuvoje dirbantys verslininkai papasakos apie kultūrinius verslo skirtumus, apie tai, ko jie išmoko Lietuvoje, taip pat - ko mes galėtume pasimokyti iš jų. Susitikimas - puiki galimybė planuojantiems savo karjerą tiesiogiai susipažinti su įmonės vadovu bei pasiteirauti apie praktikos, darbo ar bendradarbiavimo galimybes sparčiai besiplečiančioje tarptautinėje automobilių pramonės kompanijoje (http://www.cieautomotive.lt/)

Seminaro metu daugiau sužinosime apie esamą jaunimo nedarbo ir karjeros galimybių situaciją mūsų krašte: Jaunimo įdarbinimo centro vyr. specialistė Loreta Barkauskienė pristatys esamą situaciją, pasidalins patirtimi, kokių specialistų šiuo metu reikalauja verslo įmonės ir kokios specializacijos atstovai bus paklausiausi artimiausioje ateityje.

Renginys vyks kovo 26 d. „Europa Royale Marijampolė“ viešbučio konferencijų salėje. Registracija į darbo grupes bus vykdoma nuo 9.30 val., renginio pradžia – 10.00val.

Maloniai kviečiame dalyvauti ir iš anksto registruotis telefonu +370 683 70370 arba el. paštu virginija.subaciute@gmail.com

Iki pasimatymo !

Marijampolės jaunimo klubas „Rotaract“

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}