Pradžia
Pradžia

Kviečiame dalyvauti paskaitose apie raidos sutrikimus

Kaip dažnai susiduriame su problema, kad kažko nežinojimas bei nesupratimas mus atveda prie menkos tolerancijos ar atsiribojimo? Kiek daug problemų galėtų sumažėti, jei mus supančių žmonių ligos, raidos sutrikimai ar sunkumai būtų suprantamesni, išsamiau pažįstami.

Sausio 27 dieną, 18 val. kviečiame dalyvauti paskaitoje „Dauno sindromas: skirtingų kojinių istorija“. Renginyje paprastai ir aiškiai sužinosi svarbiausią bei aktualiausią informaciją apie Dauno sindromą! Prisijunk! Paskaita bus transliuojama Jaunimas Yra Facebook paskyroje.

Renginyje išgirsite ergoterapeutę, Kauno kolegijos dėstytoją Eveliną Lamsodienę, kuri su raidos sutrikimų turinčiais vaikais bei suaugusiais globos namuose dirba jau 17 metų.

Sausio 28 d., 18 val. vyksiančioje paskaitoje „Autizmas: mezgame pokalbius” kalbėsime apie autizmo spektro sutrikimus, kaip skirtingai jie gali pasireikšti, kaip užmegzti pokalbį bei sukurti kokybiškesnį ryšį su asmenimis, turinčiais šio spektro sutrikimų. 

Renginyje savo ilgamete patirtimi dalinsis elgesio analizės specialistė Giedrė Skaisgirytė-Kairė, kuri dirba su vaikais turinčiais autizmo spektro ar kitus raidos sutrikimus. 

Live transliacijos vyks Jaunimas YRÀ Facebook paskyroje

Renginiai yra projekto „I’m possible” dalis ir yra dalinai finansuojami Europos solidarumo korpuso programos.

Informacija atnaujinta 2021-01-25 15:15

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}