Pradžia
Pradžia

Kviečiame nepraleisti galimybės įgauti įkvėpimo ir žinių!

Artėjant antrajam paraiškų terminui, Jaunimo reikalų agentūra organizuoja tarptautinius mokymų kursus, skirtus neseniai įsikūrusioms organizacijoms ir kitiems su Erasmus+ programa susijusiems veikėjams padėti pasiruošti jaunimo mainų projektams.

„Keep it Real!2022” mokymų kursai vyks rugsėjo 5-10 dienomis. Kursų tikslas pristatyti ir kalbėti apie jaunimo mainų kokybės svarbą bei padėti būsimiems pareiškėjams suprasti kokie aspektai yra svarbūs ir tobulintini kiekvienoje projekto įgyvendinimo fazėje. Šis virtualus renginys skirtas tiems, kurie visiškai neturi arba turi tik šiek patirties ruošiant jaunimo mainus. Mokymai bus vedami anglų kalba.

Kviečiame organizacijų atstovus bei iniciatyvius jaunuolius, kurie yra aktyviai įsitraukę į šių veiklų planavimą aplikuoti į šiuos mokymus. Planuojamas dalyvių skaičius – ne daugiau kaip 25. Siekiant įgalinti aktyvius jaunus žmones veikti Erasmus+ programos srityje, vertinant anketas prioritetas bus teikiamas jiems.

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite - SALTO-YOUTH - European Training Calendar - "Keep it Real! 2022" in Vilnius, Lithuania

Informacija atnaujinta 2022-08-11 08:25

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}