Pradžia
Pradžia

Kvietimas į medijų raštingumo mokymus jaunimui

Kvietimas į medijų raštingumo mokymus jaunimui

REGISTRACIJA jau prasidėjo!

Vasario 23 ir 25 dienomis, 15:00-19:00 val

Mokytojus,10-12 klasių moksleivius ir studentus kviečiame dalyvauti tarptautiniame projekte „Medijų raštingumas Baltijos šalyse“, kurįįgyvendinapasaulinės plėtrosorganizacijaIREX, bendradarbiaujant suLietuvos Nacionaline UNESCO komisija. Projektą remia JAV valstybės departamentas.

Visus studentus, mokytojus ir moksleivius, siekiančius įgyti žinių ir įgūdžių, kaip atpažinti melagienas, sužinoti kas yra filtro burbulas, kaip veikia medijos ir dar daugiau, kviečiame registruotis į nemokamus dviejų dienų mokymus, kuriuos veda medijų ekspertai ir jaunieji instruktoriai.

Kaip ?Iki Vasario 22 d. užpildykite paraiškos formą http://bit.ly/2YooNCA

Kada?Vasario 23 ir 25 dienomis, 15:00-19:00 val

Kur? Online, per Zoom platformą

Kas gali dalyvauti? Visi socialiai aktyvūs besidomintys medijų raštingumu asmenys.

Kokia nauda? Įgysite įgūdžių ir žinių apie medijas, jų poveikį mūsų gyvenimui, išmoksite patikrinti nuotrauką, vaizdo įrašą ir atskirti melagieną, sužinosite kas yra filtro burbulas ir algoritmai ir,žinoma, dar daugiau! Mokymų pabaigoje gausite sertifikatą, patvirtinantį, jog esate medijų raštingumo instruktorius (kuris puikiai atrodys jūsų CV) ir instruktoriaus rinkinį DOVANŲ! Galėsite įsitraukti į instruktorių tinklą Facebook‘e, jungiantį instruktorius Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje ir patys pravesti mokymus. Turėsite galimybę dalyvauti IREX stipendijų programoje. Projektą kuruojantys mokytojai taip pat gaus padėkos raštus už dalyvavimą projekte.

Informacija atnaujinta 2021-02-18 14:14

Komentarai

{{msg}}

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.
{{comment.name}} {{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}}
{{comment.comment}}